26. FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY w Sulęcinie

lubek-kafel

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w roku 2018 przypada 14 stycznia. Jak co roku od 26 lat, na ulice miasta i sołectw wyruszy około 70 naszych wolontariuszy z puszkami. Gwarantujemy Państwu moc atrakcji od rana do wieczora, a głównym celem tegorocznego, 26. finału jest zbiórka pieniędzy dla wyrównania szans w leczeniu noworodków.

Tradycyjnie już, na sulęcińskim rynku, powstanie harcerska wioska z mnóstwem ciekawych form aktywności ruchowej. Sulęciński Ośrodek Kultury przygotuje program w dużej mierze opierający się na lokalnych artystach i zawierający muzykę, sport, taniec i szereg innych przyjemności dla ducha. Nie obędzie się także bez zabaw dla najmłodszych i oczywiście emocjonujących licytacji. Możecie liczyć także na wiele niespodzianek…

***

13 stycznia (sobota) zapraszamy na J&J Day Festiwal! To wyjątkowe wydarzenie rozpoczynające noworoczny kalendarz koncertowy w Klubie u Bulka, które jak co roku odbywa się w ramach finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dochód ze sprzedaży biletów w całości „ląduje” do puszki. Na scenie poza świetnymi koncertami odbywają się także licytacje i różne inne niespodzianki.

W tym roku w naszej klimatycznej piwnicy pojawią się:

Jafia – https://web.facebook.com/jafiamusic/
Junior Stress + Sun El Band – https://web.facebook.com/juniorstress/
Kufajka Rencisty – https://web.facebook.com/search/top/?q=kufajka+rencisty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *