KURS CERAMIKI

Terminy kursów: 29 października 2016 - 28 lutego 2017
Terminy zapisów: 26 października 2016 - 11 listopada 2016
Kto może się zapisać: Każdy
Język kursu: Polski
Cena: Darmowy
Niedostępne

O kursie

W trakcie e-learningu dowiesz się, czym jest ceramika, nauczysz się lepienia w glinie i szkliwienia a na koniec wypalimy wykonane przez Ciebie przedmioty.


Kurs ceramiki przygotowany został przez studentkę edukacji artystycznej Adę Bednarek oraz Natalię Kozik.  

Kurs odbywa się w domu za pośrednictwem internetu, jedyny koszt jaki ponosi kursant to zakup potrzebnych materiałów.  Przedmioty wykonane przez kursantów wypali w specjalnym piecu osoba prowadząca kurs.

Kurs trwa 6 tygodni. Kolejny odcinek pojawia się w każdą sobotę. Przez cały czas trwania kursu za pośrednictwem portalu lubuskiekultura.pl będziesz mieć kontakt z naszym mentorem, który udzieli niezbędnej pomocy i odpowie na pytania za pośrednictwem czatu, wideokonferencji lub forum.

Instruktorzy

Ada Bednarek
Ada Bednarek

Biografia

ADA BEDNAREK (a.duch) Moją misją jest dzielenie się z innymi swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie: ceramiki, sztuk plastycznych.
Natalia Kozik
Natalia Kozik

Biografia

Zajmuję się malarstwem i rysunkiem. Umiejętnościami i wiedzą dzielę się prowadząc zajęcia z dziećmi i młodzieżą. Wykonuję prace pozłotnicze. Jestem członkiem Towarzystwa Przyjaciół Sztuki Współczesnej i prezesem Fundacji Galeriateka, która obecnie realizuje serial dokumentalny "Osadnicy" o przesiedleniach na Ziemie Odzyskane. Od 2014 r. współrealizuję lubuski magazyn "LOOK NA KULTURĘ".