Benefit w Klubie u Bulka!

benefit

Data/Czas:

04/11/2017 - 00:00

Tagi:

Lokalizacja:

Kategorie:

Opis wydarzenia:

Kapela z Czech, która w tym roku obchodzi 47-lecie istnienia. Zespół tworzy sześć osób: Vláďa Gumáček Koudelka (śpiew), Adam Bernau Feit (śpiew), Matěj Koudelka (gitara), Milan Vipler (bębny), Vašek Merlin Kalaš (gitara basowa) oraz Jakub “Bukaj” Koudelka (gitara). Część muzyków z Benefitu grała wcześniej w popularnym w Polsce zespole Pechota.

Ekipa Benefitu została bardzo ciepło przyjęta przez Sulęcin na festiwalu Wake Up and Live w 2014 roku.
Nasi przyjaciele z Czech zaprezentują widowni kawał dobrej, rockowej muzyki – ta energia zrobi na Was wrażenie!
Zespół po raz kolejny odwiedzi Sulęcin, a także Gorzów (03.11.2017r, klub C-60) w ramach projektu Lubuskie Dobrze Rockuje.

Benefit – Zpověď

https://www.youtube.com/watch?v=J4aIaQZkeic

Benefit-Dneska máme den

https://www.youtube.com/watch?v=o2n2_Bi2DI0

Przed koncertem w Klubie u Bulka, jako support wystąpi Bullfinch.

Bullfinch – to akustyczny projekt Jarka Gila znanego zielonogórskiego muzyka, który udziela się głownie grając na basie w zespole Cadillac. Twórczość projektu jest inspirowana muzyka takich zespołów jak Pearl Jam, Soundgarden, Days of the New, Incubus, Tool lecz nie jest to ich kopia a zmyślnie przemielone i w swoim gatunku oryginalne.
https://www.facebook.com/Bullfinchart

W C-60 jako support zaprezentuje się przed Wami Urząd Bezpieczeństwa.
Punk’n’roll, Rock. Zespół powstał w czerwcu 2010 roku. Na swoim koncie mają wiele koncertów m.in z Luxtorpedą oraz Kobranocką. W maju 2013 miała miejsca premiera singla pt. „Nóż”. Singiel składa się z trzech utworów nagranych w Metal Sound Studio, w ramach prac nad ich pierwszym albumem pt. „Płyta RoCk”. 03.06.2013r miała miejsce premiera n pierwszego oficjalnego klipu do utworu „Zabierz mnie”.

Kontakt: