REGGAE HIP HOP NIGHT !!!

HIP-HOP-724x1024

Data/Czas:

01/07/2017 - Całodniowe

Lokalizacja:

Kategorie:

Opis wydarzenia:

Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku i Gmina Sława zapraszają wszystkich miłośników muzyki i chętnych do zabawy na niezwykłe wydarzenie jakim będzie “Reggae Hip Hop Night”.

Tego lata zaprezentują się nam twórcy muzyki reggae wspólnie z twórcami pokrewnego Hip-Hopu.

Na scenie Reggae Hip Hop wystąpią takie gwiazdy jak:

Bob One & Bas Tajpan – czyli energetyczne połączenie dwóch uznanych wokalistów wykonujących muzykę z pogranicza reggae, hip-hopu i raggamuffin.

Junior Stress & Sun El Band – Marcel Galiński, polski wokalista związany ze sceną muzyki reggae i dancehall, działający solo i współpracujący z innymi zespołami. W Sławie wystąpi wraz z Sun El Band, znaną na scenie reggae i dancehall grupą z Krakowa. W Sławie zagra przekrój swoich największych przebojów.

Rasmentalism – znana polska grupa muzyczna, która powstała z inicjatywy rapera Rasa i producenta muzycznego Menta, skąd ich nazwa. Podczas koncertów towarzyszy im DJ Tort, który gra na instrumentach klawiszowych. Mają za sobą występy na największych festiwalach i w większości polskich miast.

Małpa – polski raper tworzący od kilku lat zarówno solo jak i w formacji Proximite, ma na swoim koncie dwie doskonałe płyty.

DJ Tort – to także producent i profesjonalny muzyk. Zadba o odpowiednią atmosferę pomiędzy koncertami.

Gwarantujemy, że będzie to jedna z tych imprez, które potwierdzają regułę iż muzyka łączy pokolenia. Oprócz muzycznej uczty zaplanowaliśmy także wydarzenia plenerowe.

Na Nowym Rynku od 14:00 do 18:00 odbędą się warsztaty graffiti, podczas których będą Państwo mogli spróbować swoich sił w trudnej sztuce tworzenia graffiti oraz podziwiać pokazy znawców Street Artu.

Natomiast o godzinie 16:00 na terenie skateparku przy stadionie im. H. Gołembskiego na ul. Ogrodowej odbędą się pokazy sportów ekstremalnych. Swoją technikę i umiejętności jazdy zaprezentuje uzdolniona młodzież.

PAMIĘTAJCIE! MUZYKA BUDZI W SERCU PRAGNIENIE DOBRYCH CZYNÓW!!!

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!!!

BĘDZIE SIĘ DZIAŁO!!!

Kontakt: