KONCERT “RAMOLSI” I NIE TYLKO

ramolsi-i-silesian-cowboys zdjęcie małe

Zapraszamy do zapoznania się z propozycją koncertu zespołu coverowego Ramolsi!

RAMOLSI- naukowcy z największych uniwersytetów kłócą się do dziś o datę powstania grupy. Ważne, że dzięki zamrażarkom i kąpielom w mielonce drobiowej grupa gra i bawi publiczność w każdym wieku!
Stroje z epoki PRL-u, peruki, buty na koturnach wywołują uśmiech zanim padają pierwsze dźwięki ze sceny…potem jest coraz lepiej. Zespół przyciąga publiczność dynamicznym wykonaniem przebojów polskich z lat 70, 80, 90-tych. Piosenki znane dziadkom i rodzicom w rockowych aranżacjach wywołują szał i aplauz u młodzieży. W ten sposób zespół łączy pokolenia słuchaczy i podczas dni miast, juwenaliów, festiwali i koncertów klubowych bawi całe rodziny zgodnie z regułą „dla każdego cos miłego”!
Od sezonu tj. 2012 roku grupa wstąpiła na hall of fame lat 90-tych czyli przypomni Państwu wielkie światowe hity takich wykonawców jak Modern Talking, Ace of Base czy Sabriny. Nie zabraknie polskich perełek z tego okresu: De Mono, Wilki, Lombard.
Jak zwykle podane z humorem po liftingu muzycznym tak, by młodzież trzepała dynią a łezka kręciła się w oku dojrzałego pokolenia. Chwalmy co nasze i szanujmy wspomnienia pokazując młodzieży, że dawniej było też cool i odlotowo. A jak!
Ramolsi otwierali koncerty takich gwiazd, jak Budka Suflera, Maryla Rodowicz, Bajm, Kombi, Big Cyc, De Mono, Piasek, Feel i wielu innych. Zapraszamy do współpracy miasta i wsie, robotników i rolników oraz młodzież pracującą na rzecz wspólnego dobra socjalistycznej paparrarara. No to keep going – zabawa trwa, świat się kręci a my z nim!

www.ramolsi.pl

Druga opcja, czyli inny rodzaj muzyki- występ zespołu Silesian Cowboys… korzystna cena za dwa zespoły!

Silesian Cowboys to w dobie wyścigu za sławą, upodabniania się do gwiazd, propozycja powrotu do korzeni. Amerykańska stara szkoła rock and rolla we współczesnym wydaniu w świadomym nawiązaniu do tradycji E. Presley’a, dawnych artystów rockabilly dla których nie efekty i moda ale czysta muzyka miała i ma sens. Utożsamieni ze Śląskiem w formule strojów górniczych, nadajemy współcześnie dla tych, co nie zapomnieli o rock and rollu i muzyce bez komputerka i sublupmegadup!!! Remember the king…

www.silesiancowboys.eu

kontakt:

kopalniamuzyki@o2.pl

tel.: 508 158 451

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *