Wróć do listy artykułów   

Laureaci Miejskiego Konkursu Plastycznego „Zabawa w chowanego”

Redaktor lubuskieKULTURA.pl 0

28 lutego o godzinie 17.00 w Sali Dębowej WiMBP przy Al.Wojska Polskiego 9 poznaliśmy laureatów Miejskiego Konkursu Plastycznego „Zabawa w chowanego”. Do Zielonogórskiego Ośrodka Kultury wpłynęło 438 prac z 22 placówek z Zielonej Góry, z których komisja konkursowa wyłoniła 81 prac. A oto nazwiska młodych artystów, których prace możemy podziwiać w holu WiMBP:

 


KATEGORIA A


LAUREACI

Alicja Dzikowicz ZE 3 MP 24
Maja Moryson ZE 3 MP 24
Maciej Drożan Mazaki ZOK


WYRÓŻNIENI

Ewa Sulikowska MAZAKI ZOK
Anna Wójcik MP Leśne Skrzaty
Zuzanna Kopowska SP 6


KATEGORIA B


LAUREACI

Michalina Witkowska ZE 1
Kinga Benysek SP 14
Wiktoria Góralczyk ZE 4
Małgorzata Szymczak SP 17


WYRÓŻNIENI

Maja Łyś SP 14
Julia Słowińska PASTELE ZOK
Anna Stabrowska ZE 1


KATEGORIA C


Grand Prix –
Agata Rusinowska


LAUREACI

Julia Kaszuba SP 17
Rozalia Głowacka ZE 4
Joanna Michalewska PSP 7
Magdalena Duda SP 14
Wiktoria Kwitowska SP 17
Martyna Bazydło ZE 3
Antoni Ochocki SP 2
Michał Wolsk ZS1
Nel Firlej ZS1
Adam Tarbaj ZS1
Damian Dyjak ZS1

 

WYRÓŻNIENI

Szczepan Macholak Zespół Szkół Ekologicznych
Marta Dziaduszek Zespół Szkół Ekologicznych
Pamela Woźniak SP 15
Maja Chorostin ZE 7
Natan Witucki SP 2
Antonina Raczyńska PSP 7
Kamila Grot ZE 9
Michał Dzieńdziura ZE 4
Julita Buchert ZE 9
Oliwia Szewczyk ZE 9
Natalia Dziczkowska ZE 4
Rozalia Dutczak ZE 4
Kacper Nowicki ZS1
Julia Lach ZS1
Weronika Firlej ZS1
Karolina Podniesińska ZS1
Szymon Ducki ZS1

 

KATEGORIA D


LAURECI

Maciej Piotrowski PSP 7
Wojciech Pieślak SP 2
Michał Janecki PSP 7


WYRÓŻNIENI

Aleksandra Białogłowa SP 2
Julia Cymbaluk SP 2


WYSTAWA

Alicja Smul SP 2
Weronika Zawrotniak ZE 4
Mateusz Grabowski SP 18
Katarzyna Gagajewska SP 14
Ines Kossakowska SP 17
Franciszek Sulikowsk1 PASTELE ZOK
Yevhenii Popchenko SP 6
Weronika Grzesik ZE 1
Anna Zielińska Zespół Szkół Katolickich
Oskar Okienko ZE 4
Zofia Zaborowska PSP 7
Iga Karwan Chrześcijańska Szkoła Podstawowa Salomon
Blanka Kępka ZE 6
Wiktor Kielarski SP 2
Lena Zawada ZE 4
Lena Słotwińska SP 14
Bartosz Szymkowiak SP 17
Ewa Załęska Zespół Szkół Katolickich
Anielka Godzisz SP 2
Malina Jankowska ZSOiS SP 10
Nika Binkowska ZE 4
Karolina Wiśniewska SP 6
Maja Protasiewicz ZE 9
Julia Kowalska ZE 3
Julia Fularz ZE 6
Emilia Fularz ZE 6
Daria Walusiak SP 2
Dominika Barzdo ZE 1
Kinga Magierska SP 14
Malwina Zając ZE 3
Zuzanna Dymaczewska-Winkler SP 2
Kajetan Kowalczuk SP 2
Anna Nosewicz SP18
Maciej Kowalski SP 1


GRATULUJEMY