Polsko-Niemieckie Spotkania Sulęcin

polsko-niemieckie-spotkania-na-sulecinskim-rynku-1024x488

Burmistrz Sulęcina, Dariusz Ejchart oraz Sulęciński Ośrodek Kultury zapraszają serdecznie na Polsko-Niemieckie Spotkania na Sulęcińskim Rynku, które odbędą się w dniach 23-25 czerwca 2017 roku.
23 czerwca w Sulęcińskim Ośrodku Kultury wystąpi kabaret Paranienormalni (wydarzenie płatne).

W sobotę 24.06 nasze działania przeniosą się nad rzekę Postomię (Promenada przy Domu Joannitów), gdzie wspólnie będziemy obchodzić Święto Jan’ki.
Wśród głównych atrakcji są Regaty na Postomii, Turniej Szachowy, warsztaty plecenia wianków, Spływ na Byle-Czym oraz koncert.

Niedzielę rozpoczniemy od „Kolorowego Podwórka”. Nie zabraknie gier i zabaw dla dzieci. Kolejne atrakcje będą odbywały się na Placu Czarnieckiego w Sulęcinie. Będą to głównie występy wokalne i pokaz sprzętu wojskowego.

W południe zapraszamy serdecznie na występy przedszkolaków z Przedszkola nr 1 im. Małego Przyrodnika oraz Przedszkola nr 2 im. Małych Odkrywców w ramach Festiwalu Przedszkolaków.
Oprócz występów najmłodszych mieszkańców Sulęcina i okolic swoje umiejętności zaprezentują lokalni artyści.
Gwiazdami będą Urszula i Grubson.

Program Współpracy INTERREG V A Brandenburgia – Polska 2014 – 2020 w ramach celu „Europejska Współpraca Terytorialna” Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *