Wróć do listy artykułów   

Rozstrzygnięcie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Magia teatru – lalka teatralna”

Redaktor lubuskieKULTURA.pl 11 kwietnia 2018 0

26 kwietnia o godzinie 17.00 w sali Hydro(za)gadka Zielonogórskiego Ośrodka Kultury odbędzie się uroczyste rozstrzygnięcie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Magia teatru – lalka teatralna”. W tym roku

26 kwietnia o godzinie 17.00 w sali Hydro(za)gadka Zielonogórskiego Ośrodka Kultury odbędzie się uroczyste rozstrzygnięcie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Magia teatru – lalka teatralna”. W tym roku zaprosiliśmy uczestników do lektury powieści Hugh Loftinga „Doktor Dolittle i jego zwierzęta” oraz powieści C.S. Lewisa ” Opowieści z Narnii”. Na konkurs wpłynęły 433 prace z całej Polski. Do wystawy zakwalifikowano 161 prac.

 


OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
MAGIA TEATRU – LALKA TEATRALNA
26 KWIETNIA 2018

ZAKWALIFIKOWANI AUTORZY

Julia Sztorc – SP 30 LUBLIN
Igor Makowski – SP 30 LUBLIN
Maja Sycz – indywidualna

Nadia Lenartowicz – SP 8 ŻARY
Amelia Barańska – SP 8 ŻARY
Dominika Ruda – SP 8 ŻARY
Joanna Uchman – SP 8 ŻARY

Małgorzata Sobkiewicz – PSP 12 STALOWA WOLA

Magdalena Leśniak – Zespół Placówek Oświatowych KRZYWACZKA
Zofia Topka – Zespół Placówek Oświatowych KRZYWACZKA
Gabriela Bysina – Zespół Placówek Oświatowych KRZYWACZKA

Szymon Wilkosz – SP 2 ŚWIĘTOCHŁOWICE

Natalia Rogalska – SP BŁASZKI

Gabriela Nowak – Ognisko Pracy Pozaszkolnej KOŁOBRZEG
Igor Romanowski – Ognisko Pracy Pozaszkolnej KOŁOBRZEG

Tobiasz Wyrembski – Centrum Kultury ŻAGAŃ
Szymon Wyrembski – Centrum Kultury ŻAGAŃ
Miłosz Wyrembski – Centrum Kultury ŻAGAŃ
Patrycja Królikowska – Centrum Kultury ŻAGAŃ

Hanna Bąk – Przedszkole Publiczne KONOTOP

Mateusz Drelich – SP WIERCANY

Helena Kucewicz – PSP COGITO FUNDACJA FAMILIJNY POZNAŃ
Liliana Monczyńska – PSP COGITO FUNDACJA FAMILIJNY POZNAŃ

Zuzanna Strauchold – CENTRUM KULTURY I CZYETLNICTWA SEROCK
Anna Strauchold – CENTRUM KULTURY I CZYETLNICTWA SEROCK
Maja Krus – CENTRUM KULTURY I CZYETLNICTWA SEROCK

Mikołaj Pisarski – SP IZABELIN

Joanna Twaróg – SP JÓZEFÓW

Martyna Maciąg – SP 21 LUBLIN
Adam Wownysz – SP 21 LUBLIN
Katarzyna Ceglarska – SP 21 LUBLIN

Miłosz Żmuda – Pracownia Plastyczna DALESZEWO
Julia Żmuda – Pracownia Plastyczna DALESZEWO
Marcelina Zakrzewska – Pracownia Plastyczna DALESZEWO
Wiktoria Kubiak – Pracownia Plastyczna DALESZEWO
Jagoda Zakrzewska – Pracownia Plastyczna DALESZEWO
Wiktoria Kubiś – Pracownia Plastyczna DALESZEWO
Zosia Kubacka – Pracownia Plastyczna DALESZEWO
Lena Kubiak – Pracownia Plastyczna DALESZEWO

Luiza Popławska – Gryfiński Dom Kultury GRYFINO
Wiktoria Warzyniak – Gryfiński Dom Kultury GRYFINO
Lena Adamska – Gryfiński Dom Kultury GRYFINO
Hanna Staruk – Gryfiński Dom Kultury GRYFINO
Lena Wierzbowska – Gryfiński Dom Kultury GRYFINO
Liwia Babińska – Gryfiński Dom Kultury GRYFINO
Antoni Grodek – Gryfiński Dom Kultury GRYFINO
Michalina Cirkosz – Gryfiński Dom Kultury GRYFINO
Maja Szymańska – Gryfiński Dom Kultury GRYFINO
Julia Miler – Gryfiński Dom Kultury GRYFINO

Katarzyna Dolak – Ośrodek Kultury NIEMODLIN

Hanna Mesjasz – MP 37 ZIELONA GÓRA
Barbara Okołot – MP 37 ZIELONA GÓRA
Kinga Krasuska – MP 37 ZIELONA GÓRA
Julia Ochota – MP 37 ZIELONA GÓRA
Maja Bednarek – MP 37 ZIELONA GÓRA
Florencja Wajda – MP 37 ZIELONA GÓRA
Igor Zdrowiak – MP 37 ZIELONA GÓRA

Amelia Filipek – Zespół Szkół Plastycznych ZIELONA GÓRA
Patrycja Niedużak – Zespół Szkół Plastycznych ZIELONA GÓRA

Maja Różnowska – ZE 3 ZIELONA GÓRA
Alicja Cembrowicz – ZE 3 ZIELONA GÓRA

Jakub Winturski – ZE 1 ZIELONA GÓRA
Nadia Stępniak – ZE 1 ZIELONA GÓRA
Wiktoria Łopato – ZE 1 ZIELONA GÓRA
Lena Pluskota – ZE 1 ZIELONA GÓRA
Julia Wintoniak – ZE 1 ZIELONA GÓRA
Michalina Witkowska – ZE 1 ZIELONA GÓRA
Vanessa Stępniak – ZE 1 ZIELONA GÓRA
Weronika Grzesik – ZE 1 ZIELONA GÓRA
Ksawery Kaczmarek – ZE 1 ZIELONA GÓRA
Natalia Sznabel – ZE 1 ZIELONA GÓRA
Sebastian Kawalec – ZE 1 ZIELONA GÓRA
Jan Kondarewicz – ZE 1 ZIELONA GÓRA

Julia Dobrowolska – ZE 4 ZIELONA GÓRA
Martyna Spychaj – ZE 4 ZIELONA GÓRA

Michał Kotwicki – ZE 9 ZIELONA GÓRA
Marcel Wierzykowski – ZE 9 ZIELONA GÓRA
Michał Roszak – ZE 9 ZIELONA GÓRA
Ignacy Chromiński – ZE 9 ZIELONA GÓRA
Karol Lisiewicz – ZE 9 ZIELONA GÓRA
Koło teatralne „Kręcioły” – ZE 9 ZIELONA GÓRA
Daria Wilk – ZE 9 ZIELONA GÓRA
Ola Biernacka – ZE 9 ZIELONA GÓRA
Zuzanna Czarna – ZE 9 ZIELONA GÓRA
Wiktor Sarnecki – ZE 9 ZIELONA GÓRA
Patrycja Błażejewska – ZE 9 ZIELONA GÓRA
Franciszek Nieradka – ZE 9 ZIELONA GÓRA
Norbert Krawczonek – ZE 9 ZIELONA GÓRA
Grupa Teatralna „Teatrzaki” – ZE 9 ZIELONA GÓRA

Kryspin Paliwoda – ZE 9 ZIELONA GÓRA
Zosia Mroczkowska – ZE 9 ZIELONA GÓRA
Jan Szczypuła – ZE 9 ZIELONA GÓRA

Borys Nowak – Zespół Szkół Ekologicznych ZIELONA GÓRA
Martyna Warszawa – Zespół Szkół Ekologicznych ZIELONA GÓRA
Lena Kelwin – Zespół Szkół Ekologicznych ZIELONA GÓRA
Zuzanna Jurga – Zespół Szkół Ekologicznych ZIELONA GÓRA
Anna Staroń – Zespół Szkół Ekologicznych ZIELONA GÓRA
Oliwia Mamczys – Zespół Szkół Ekologicznych ZIELONA GÓRA

Weronika Szulewska – ZE 6 ZIELONA GÓRA
Liwia Kmito – ZE 6 ZIELONA GÓRA
Amelia Stawińska – ZE 6 ZIELONA GÓRA
Gabriela Rychlińska – ZE 6 ZIELONA GÓRA
Dawid Sadowski – ZE 6 ZIELONA GÓRA
Anna Kujawa – ZE 6 ZIELONA GÓRA
Katarzyna Nowakowska – ZE 6 ZIELONA GÓRA
Hanna Blanka Helwing – ZE 6 ZIELONA GÓRA
Martyna Górniak – ZE 6 ZIELONA GÓRA

Tymon Surzczewicz – CHSP „Salomon” ZIELONA GÓRA
Iga Karwan – CHSP „Salomon” ZIELONA GÓRA
Inez Nowak – CHSP „Salomon” ZIELONA GÓRA

Marek Szekalski – SP 18 ZIELONA GÓRA
Zofia Kowalska – SP 18 ZIELONA GÓRA
Hubert Silny – SP 18 ZIELONA GÓRA
Mateusz Fabisz – SP 18 ZIELONA GÓRA
Tymoteusz Fabisz – SP 18 ZIELONA GÓRA

Kaja Walos – PSP 7 ZIELONA GÓRA
Mateusz Gregorczuk – PSP 7 ZIELONA GÓRA
Szymon Poślednik – PSP 7 ZIELONA GÓRA
Wojciech Kierszniowski – PSP 7 ZIELONA GÓRA
Michał Kierszniowski – PSP 7 ZIELONA GÓRA
Natalia Ostrycharczyk – PSP 7 ZIELONA GÓRA
Olimpia Janecka – PSP 7 ZIELONA GÓRA
Amelia Siembida – PSP 7 ZIELONA GÓRA
Jacek Słotwiński – PSP 7 ZIELONA GÓRA
Iga Sadecka – PSP 7 ZIELONA GÓRA
Maria Cichocka – PSP 7 ZIELONA GÓRA
Michał Jędrzejczyk – PSP 7 ZIELONA GÓRA
Hubert Kifert – PSP 7 ZIELONA GÓRA

Grupa Uszatki – MP 43 ZIELONA GÓRA

Świetlica szkolna – SP 15 ZIELONA GÓRA
Hanna Ziółkiewska – SP 15 ZIELONA GÓRA
Alicja Noskowska – SP 15 ZIELONA GÓRA

Natalia Rojewska – SP 6 ZIELONA GÓRA

Małgorzata Ligocka – ZE 2ZIELONA GÓRA
Wiktoria Kwitowska – ZE 2 ZIELONA GÓRA

Anna Wójcik – MP 13 ZIELONA GÓRA
Maja Blatkiewicz – MP 13 ZIELONA GÓRA

Grupa Przedszkolaków – MP 41

Julia Makowiecka – NSP im. Marii Montessori ZIELONA GÓRA
Jakub Szczepaniak – NSP im. Marii Montessori ZIELONA GÓRA
Ewa Burzyńska-  NSP im. Marii Montessori ZIELONA GÓRA

Świetlica – SP 13 ZIELONA GÓRA
Dyzio Leńczuk – SP 13 ZIELONA GÓRA

Wiktoria Góralczyk – Grupa Pastele ZOK ZIELONA GÓRA
Małgorzata Sulikowska – Grupa Pastele ZOK ZIELONA GÓRA
Michalina Kobus – Grupa Pastele ZOK ZIELONA GÓRA
Amelia Zakrzewska – Grupa Pastele ZOK ZIELONA GÓRA
Julia Słowińska – Grupa Pastele ZOK ZIELONA GÓRA
Iza Kimaczyńska – Grupa Pastele ZOK ZIELONA GÓRA

Julia Szurkowska – Zespół Szkół Katolickich ZIELONA GÓRA
Iga Flügel Zespół – Szkół Katolickich ZIELONA GÓRA
Hanna Guty – Zespół Szkół Katolickich ZIELONA GÓRA
Anna Zielińska – Zespół Szkół Katolickich ZIELONA GÓRA
Ewa Załęska – Zespół Szkół Katolickich ZIELONA GÓRA

Dominik Piechocki – ZSS1 ZIELONA GÓRA
Wiktoria Firydus – ZSS1 ZIELONA GÓRA
Julia Lach – ZSS1 ZIELONA GÓRA
Natalia Reich – ZSS1 ZIELONA GÓRA
Klaudia Podniesińska – ZSS1 ZIELONA GÓRA
Kacper Nowicki – ZSS1 ZIELONA GÓRA