Wróć do listy artykułów   

Zakwalifikowani do udziału w koncertach konkursowych Festiwalu FUMA 2018

Redaktor lubuskieKULTURA.pl 8 maja 2018 0

W dniu 7 maja, Rada Artystyczna Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej FUMA 2018, której przewodniczył Aleksander Maliszewski, po wysłuchaniu nadesłanych zgłoszeń (203) zakwalifikowała do udziału…

W dniu 7 maja Rada Artystyczna Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej FUMA 2018, której przewodniczył Aleksander Maliszewski, po wysłuchaniu nadesłanych zgłoszeń (203) zakwalifikowała do udziału w koncertach konkursowych Festiwalu (31 maja 2018 roku) następujące osoby:


KONKURS DZIECIĘCY:

  • Sonia Bilińska (Leszno, województwo wielkopolskie),

  • Michalina Chmielewska (Konin, województwo wielkopolskie),

  • Maja Gizicka (Zielona Góra, województwo lubuskie),

  • Liliana Grzesiak (Piła, województwo wielkopolskie),

  • Klara Kmieciak (Wschowa, województwo lubuskie),

  • Natalia Kosmowska (Opatkowice, województwo mazowieckie),

  • Stanisław Kukulski (Warszawa, województwo mazowieckie),

  • Klaudia Kutyba (Lutomia Dolna, województwo dolnośląskie),

  • Martyna Maciąg (Złocieniec, województwo zachodniopomorskie),

  • Wiktoria Rozenko (Gdynia, województwo pomorskie),

  • Adam Skalski (Zielona Góra, województwo lubuskie).


KONKURS MŁODZIEŻOWY:

  • Tomasz Baracz (Józefów, województwo mazowieckie),

  • Kinga Bodzak (Zakroczym, województwo mazowieckie),

  • Martyna Ćwik (Koszalin, województwo zachodniopomorskie),

  • Alicja Dawidowicz (Cybinka, województwo lubuskie),

  • Kinga Dziduch (Biłgoraj, województwo lubelskie),

  • Adriana Krzak (Poznań, województwo wielkopolskie),

  • Adela Lewiarz (Piątnica, województwo podlaskie),

  • Weronika Maciejewska (Kożuchów, województwo lubuskie),

  • Julia Marcinkowska (Ślesin, województwo wielkopolskie),

  • Kalina Marusiak (Gubin, województwo lubuskie),

  • Jagoda Olejarz (Wschowa, województwo lubuskie),

  • Marta Piotrowska (Wschowa, województwo lubuskie),

  • Aleksandra Szczepańska (Świebodzin, województwo lubuskie),

  • Sara Wróbel (Kędzierzyn-Koźle, województwo opolskie).

oraz:

  • Julia Walaszczyk (laureatka VII Festiwalu Piosenki „Rozdźwięki” – Kutno),

  • Gabriela Kurzac (laureatka VI Mazowieckiego Festiwalu Piosenki – Izabelin).


Osobom, które zwyciężyły w eliminacjach serdecznie gratulujemy, pozostałym bardzo dziękujemy za okazane zainteresowanie oraz przesłane zgłoszenia i zapraszamy za rok!

Tomasz Korniluk

Biuro Organizacyjne Festiwalu