Wróć do listy artykułów   

☀ Projekt Lato ☀ GRA MIEJSKA „Spacer ulicami Sulęcina” ☀

usiadzwygodnie@gmail.com 0

Gra miejska „Spacer ulicami Sulęcina”

Mieszkasz w Sulęcinie od urodzenia, od kilku lat, a może jesteś przejazdem… tylko na chwilę? Nieważne! Nasza gra jest dla każdego, kto chce odkryć (czy po raz pierwszy, czy na nowo) uroki naszego pięknego miasteczka.
Zdecydowaliśmy się na „wędrówkę śladami przeszłości” po Sulęcinie. Chcemy, aby charakterystyczne dla tego miasta miejsca, zabytki i pomniki oraz ich historia utkwiły w pamięci uczestników gry.

Sulęciński Ośrodek Kultury oraz Biblioteka Publiczna w Sulęcinie zachęcają do udziału w pierwszej grze miejskiej pod tytułem „Spacer ulicami Sulęcina” – wybraliśmy 16 punktów, do których przypisane są litery. Kiedy zbierzesz je wszystkie i ułożysz hasło, otrzymasz nagrodę i co najważniejsze – solidną dawkę wiedzy i satysfakcję z ukończonego zadania!

Zasady są bardzo proste:

1. Pobierz kartę do gry z wyznaczonego punktu – Sulęciński Ośrodek Kultury lub Biblioteka Publiczna w Sulęcinie.
2. Odwiedź miejsca oznaczone na mapie cyframi.
3. Odnajdź charakterystyczny element ze zdjęcia w miejscu, w którym się znajdujesz.
4. W hasło krzyżówki wpisz literę przypisaną do obrazka.
5. Odgadnij hasło, wypełnij kartę i dostarcz ją do Sulęcińskiego Ośrodka Kultury.
6. Odbierz na miejscu drobny upominek* – pamiątkowy mangnes.
Gra nie ma ograniczeń ani czasowych, ani wiekowych – udział w niej może wziąć każdy. Pamiętajcie jednak, że jest to wydarzenie o charakterze rozrywkowym – stworzone z myślą o dobrej zabawie.
*Ilość magnesów ograniczona.

Regulamin gry dostępny na stronie internetowej Organizatora: www.soksulecin.pl.

Drodzy, zanim weźmiecie udział w naszej grze miejskiej, prosimy o uważne zapoznanie się z procedurami zapewnienia bezpieczeństwa w okresie pandemii COVID-19, obowiązującymi zarówno w Sulęcińskim Ośrodku Kultury, Bibliotece Publicznej w Sulęcinie, a także na wszystkich imprezach (także plenerowych!) przez nas organizowanych.
Wspomniany zbiór zasad został opracowany w celu zapewnienia jak najwyższych standardów bezpieczeństwa. Jego przestrzeganie jest obowiązkiem każdej osoby biorącej udział w wydarzeniu, a także osoby zaangażowanej w jego organizację.
Dokument znajduje się na stronie internetowej www.soksulecin.pl w zakładce „DOKUMENTY DO POBRANIA”. LINK: http://soksulecin.pl/dokumenty-do-pobrania