Wróć do listy artykułów   

9. MAŁOPOLSKIE WARSZTATY DLA AKUSTYKÓW

m.madry@rcak.pl 6 marca 2019 0
„Człowiek, wiedza, twórcze działanie…”15 – 17 kwietnia 2019
Szanowni Państwo,
Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu organizuje kolejną edycjęwarsztatów dla akustyków, dlatego też zwracam się z gorącą prośbą orozpowszechnienie tej wiadomości wśród potencjalnych zainteresowanych,zarówno tych początkujących jak i zaawansowanych.
Warsztaty cieszą się dobrą opinią i uznaniem, dają możliwość kształcenia naprzystępnych warunkach, są też miejscem wymiany doświadczeń wśród samychuczestników a to przynosi również wymierne korzyści dla pracodawców.
Wykładowcy:
Krzysztof Maszota – realizator dźwięku, współpracownik czasopism: Live SoundPolska, Estrada i Studio, wykładowca z zakresu technik studyjnych, autorksiążki Pro Tools – przewodnik, Łukasz Sitek – realizator dźwięku, producentmuzyczny, aranżer, freelancer największych firm nagłośnieniowych w Polsce iza granicą, współtwórca projektu Need For Strings, Maciej Szewczyk – techniki realizator dźwięku, praktyk, pasjonat nietypowych rozwiązań i wieszaniasystemów, Maciej Błachnio – inżynier dźwięku, realizator, muzyk; live,studio, instalacje; szkolenia, publikacje; wsparcie techniczne.

W programie:
Realizacja monitorów odsłuchowych na scenie w teorii i praktyce, Muzyka itechnika – dwa filary do osiągnięcia dobrego miksu koncertu, Procesrealizacji nagrań w praktyce, Systemy odsłuchowe w studio – dobór,konfiguracja, Dante – jak działa i jak używać (wykład i ćwiczeniapraktyczne), Konfiguracja miksera frontowego do pracy live, Nowoczesnerozwiązania DSP w zastosowaniach.
Szczegóły warunków uczestnictwa w warsztatach oraz zgłoszenia.

UWAGA!Warsztaty zostaną odwołane, jeśli do dnia 10 kwietnia br. nie wpłyniewymagana liczba zgłoszeń. W takiej sytuacji gwarantujemy zwrot akredytacji.