Wróć do listy artykułów   

Dodatkowe losowanie podwójnego zaproszenia na poniedziałkowy koncert wśród zarejestrowanych użytkowników serwisu

Redaktor lubuskieKULTURA.pl 0

Z powodu braku odpowiedzi zwycięzcy na malia o wylosowanych zaproszeniach w ustalonym korespondencyjnie terminie, zmuszeni byliśmy przeprowadzić ponowne losowanie. Tym razem szczęście uśmiechnęło się do użytkownika o pseudonimie Księżyc. Zaproszenie dla dwóch osób dotyczy poniedziałkowego (12 lutego) koncertu Macieja Zembatego i Elżbiety Dębskiej z cyklu „Bez Kurtyny”. Gratulujemy i życzymy miłych wrażeń!
Aby się zarejestrować, co zajmuje 1-2 min., wystarczy założyć konto w Panelu użytkownika, podając pseudonim i adres mailowy do korespondencji. Rejestracja oprócz udziału w losowaniach zaproszeń na wszystkie imprezy organizowane przez Zielonogórski Ośrodek Kultury, pozwala na uczestniczenie w „życiu” serwisu (wypowiedzi na Forum, komentarze do Aktualności itp.). ZAPRASZAMY!
Jednocześnie polecamy skorzystanie z usługi Newslettera (na dole strony). Dzięki temu będziecie na bierząco informowani, w formie krótkich maili, o imprezach, konkursach, zmianach na stronie itp. Narzędzie jest jeszcze w fazie rozruchu, więc z góry przepraszamy w przypadku drobnych (chwilowych) problemów.