Wróć do listy artykułów   

Drużynowe Mistrzostwa Sulechowa w Kręgle

Redaktor lubuskieKULTURA.pl 0

20150507_171958Sulechowski Dom Kultury zorganizował Drużynowe Mistrzostwa w Kręgle, w których pięcioosobowe zespoły rywalizowały ze sobą od września 2014 r. do maja 2015 r.
Celem powyższej imprezy było wyłonienie najlepszej drużyny w mieście, a także popularyzacja dyscypliny, jaką jest gra w kręgle oraz aktywne spędzenie czasu wolnego. Rozgrywki odbywały się raz w miesiącu w kręgielni Motelu Texicana w Kalsku.
W skład sulechowskiej Ligii wchodziły cztery niżej wymienione drużyny: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych, Związek Nauczycielstwa Polskiego, 5 Lubuski Pułk Artylerii oraz Przedszkole nr 6 „Tęczowa Szóstka”. Zmagania drużyn odbywały się podczas dziewięciu kolejnych rund, których punktacja pozwoliła wyłonić najlepszą drużynę w mieście. Tytuł Drużynowego Mistrza Sulechowa w Kręgle uzyskał Związek Nauczycielstwa Polskiego zdobywając 39 punktów w klasyfikacji końcowej. 31 punktów i drugie miejsce otrzymał Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych. 5 Lubuski Pułk Artylerii w Sulechowie klasyfikuje się na dobrym, trzecim miejscu zdobywając 19 punktów, natomiast Przedszkole nr 6 otrzymało punktów 10 i miejsce czwarte.
Wszystkim drużynom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Sulechowski Dom Kultury