Wróć do listy artykułów   

Dziecięcy i Młodzieżowy Konkurs Recytatorski

Redaktor lubuskieKULTURA.pl 0
W kwietniu na deskach Zielonogórskiego Ośrodka Kultury kolejny raz prezentować się będą młodzi recytatorzy. Zapraszamy Was do udziału w Dziecięcym i Młodzieżowym Konkursie Recytatorskim. Konkurs odbędzie się 10 kwietnia (klasy I-III i IV-VI szkoły podstawowej) i 11 kwietnia (klasy VII szkoły podstawowej oraz klasy II i III gimnazjum).
Szkoły i inne placówki oświatowe na terenie Zielonej Góry są organizatorami eliminacji środowiskowych i mogą delegować do udziału w prezentacjach troje recytatorów w I grupie wiekowej (klasy I-III szkoły podstawowej), troje recytatorów w II grupie wiekowej (klasy IV-VI szkoły podstawowej) i troje recytatorów w III grupie wiekowej (klasy VII szkoły podstawowej oraz klasy II
i III gimnazjum).
 
Uwaga: Nominowani do finału wojewódzkiego LKR w roku 2017 mogą startować
w prezentacjach Dziecięcego i Młodzieżowego Konkursu Recytatorskiego 2018 bez konieczności brania udziału w eliminacjach środowiskowych.
 
Zgłoszenia laureatów eliminacji środowiskowych – szkolnych należy przesłać do Zielonogórskiego Ośrodka Kultury do 16 marca 2018.
Wszelkie pytania i wątpliwości związane z organizacją i regulaminem imprezy prosimy kierować do ZOK (Małgorzata Paszkier-Wojcieszonek, Dominika Krupa – tel. 68 4511000).