Wróć do listy artykułów   

FESTIWAL KULTURA NAD ODRĄ

Redaktor lubuskieKULTURA.pl 0

Serdecznie zapraszamy na Festiwal Kultura nad Odrą, którego organizatorem Festiwalu jest Sulechowski Dom Kultury im. F. Chopina, a jego mecenasem firma Rockwool. Gwiazdą pierwszej edycji Festiwalu będzie Charli Green z zespołem Krzysztofa „Pumy” Piaseckiego.

Krzysztof „Puma” Piasecki to kompozytor, aranżer i pedagog, jeden z najwszechstronniejszych gitarzystów polskiej sceny muzycznej. Nagrał pięć płyt autorskich. Występował m.in. z M. Sternem, D. Wecklem, S. Hendersonem, J. Feliciano, H. Banaszak, G. Łobaszewską, E. Bem, Z. Wodeckim, L. Możdżerem oraz wieloma innymi artystami.

Charli Green to amerykański trębacz, kompozytor i aranżer. Współpracował z największymi muzykami jazzowymi w tym z D. Gordonem, B. Websterem, A.Taylorem czy L. Bennetem. Obecnie pracuje ze własną orkiestrą The Charli Green Big Band, dla której komponuje, aranżuje i dyryguje.

Przystań turystyczna w Cigacicach, gdzie odbędzie się impreza, to miejsce o wyjątkowym klimacie. Otoczenie, aranżacja przestrzeni – na gości będzie czekać 100 leżaków oraz profesjonalna scena i aparatura sprawią, że koncert w tym miejscu będzie miał niepowtarzalny charakter. Dlatego zapraszamy na przystań do Cigacic w dniu 29 maja melomanów już od godziny 18.00., gdyż do dyspozycji będą galary, a atuty miejsca podkreśli dodatkowo, specjalnie zaaranżowana mała gastronomia i kawiarenka oferująca degustację win z lokalnych winnic oraz różne rodzaje piw.

ZAPRASZAMY!

 

13838301_1110468772371646_809319186_o