Wróć do listy artykułów   

Festiwal STEREOART na start wakacji

Redaktor lubuskieKULTURA.pl 0

Zapraszamy do rozpoczęcia wakacji w Zielonej Górze przy solidnej porcji świeżej muzyki! W dwóch poprzednich latach pod hasłem open.air, w tym roku w nowym miejscu, w nowej formie i w nowej jakości. Festiwal STEREOART jest bowiem spadkobiercą tradycji zapoczątkowanej przez trzy części imprezy plenerowej, które odbyły się w poprzednich dwóch latach w Zielonej Górze i okolicach. W tym roku organizacją zajął się Zielonogórski Ośrodek Kultury we współpracy z osobami, które współtworzyły wszystkie trzy części imprezy open.air.
Festiwal odbędzie się 23 czerwca 2007 w dwóch różnych miejscach w Zielonej Górze: w Amfiteatrze, od godziny 19.00, wystąpią m.in. Jan JelinekAnders IlarMarcin Czubala i Vitalis Popoff. W klubie Straszny Dwór zaprezentuje się czołówka dj’ów polskiej sceny klubowej, a impreza potrwa do samego rana! Na każdą z części imprezy organizatorzy przygotowali osobne wejściówki. Pełna lista artystów, którzy wystąpią na STEREOART znajduje się .
Impreza będzie zarazem inauguracją cyklu wakacyjnych imprez, przygotowywanych przez Zielonogórski Ośrodek Kultury we współpracy z osobami, które od lat zajmują się muzyką i organizacją imprez w Zielonej Górze. Przez całe lato, odbywać się będą warsztaty muzyczne połączone z imprezami w klubie Straszny Dwór. Na te wydarzenia zapraszani będą znani goście, zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Więcej informacji na oficjalnej festiwalu.