Wróć do listy artykułów   

Festiwal Wake Up and Live! Sulęcin – 08-10.06.2018 r!

usiadzwygodnie@gmail.com 21 maja 2018 0

Sulęciński Ośrodek Kultury – organizator festiwalu WAKE UP and LIVE, zaprasza wszystkich na niezwykłą przygodę z muzyką, która odbędzie się w dniach 08-10 czerwca br.

Przed nami jedna z najistotniejszych i najciekawszych propozycji muzycznych w województwie lubuskim. Wake Up and Live to impreza dla miłośników wielu gatunków muzyki.
WAKE UP and LIVE to iście kolorowe, radosne wydarzenie, rozwijające się z roku na rok przede wszystkim pod kątem muzycznym.
Jak prezentuje się tegoroczny line – up?
Także w tym temacie nie zabraknie niespodzianek!

Na naszej scenie w ciągu dwóch dni zaprezentuje się aż osiem zespołów, a poza tym zespoły konkursowe, które wezmą udział w naszym przeglądzie pod patronatem Lubuskie Dobrze Rockuje Podczas tegorocznej edycji po raz kolejny planujemy poszerzyć działania festiwalowe o projekt Lubuskie Dobrze Rockuje, którego celem jest wspierane i promocja szeroko rozumianej muzyki rockowej tworzonej w województwie lubuskim i przez lubuskich muzyków. Więcej informacji na temat projektu Lubuskie Dobrze Rockuje znajdziecie Państwo pod adresem: www.lubuskie.dobrzerockuje.pl.

Tegoroczny LINE-UP to ukłon w stronę każdego fana muzyki – na XII edycji festiwalu WAKE UP and LIVE pojawią się zespoły, reprezentujące każdy gatunek muzyczny.

FARBEN LEHRE / WIEWIÓRKA NA DRZEWIE / GA-GA/ZIELONE ŻABKI / ALPHA DOG / DUBSKA / CONGA LINE / COCHISE / FALLCIE / KAMS / LA NINIA / THE EDGE OF REASON

Szukajcie nas także na Facebooku!

https://www.facebook.com/wakeupfestiwal/

REGULAMIN FESTIWALU WAKE UP AND LIVE

Obowiązuje wszystkich uczestników festiwalu

1. Organizatorem Festiwalu jest Sulęciński Ośrodek Kultury.
2. Festiwal jest imprezą niebiletowaną, odbywającą się na terenie ogólnodostępnym w trakcie jej trwania.
3. W przypadku, gdy Uczestnikiem imprezy jest małoletni w wieku do 15 roku życia, może on uczestniczyć w imprezie wyłącznie pod opieką osoby dorosłej, która bierze za niego pełną odpowiedzialność.
4. Namioty mogą być rozstawione tylko w miejscach do tego wyznaczonych.
5. Na teren Festiwalu:
a) nie wnosimy i nie handlujemy jakimikolwiek narkotykami;
b) nie akceptujemy handlu oraz wnoszenia i posiadania „dopalaczy”;
c) zabrania się okazywania jakichkolwiek objawów agresji i przemocy;
d) nie wnosimy żadnego alkoholu!
6. Sprzedaż piwa odbywa się tylko w miejscach wyznaczonych.
7. Na teren Festiwalu nie wnosimy żadnych opakowań szklanych oraz przedmiotów mogących być zagrożeniem dla zdrowia i życia ludzkiego.
8. Nie niszczymy oznaczeń i tablic informacyjnych, nośników reklamowych, urządzeń, sprzętu, zabudowań, itp. znajdujących się na terenie Festiwalu. Uczestnicy zostaną pociągnięci do odpowiedzialności za poniesione szkody.
9. Na terenie Festiwalu obowiązuje zakaz przechowywania materiałów pirotechnicznych. Z uwagi na zagrożenie pożarowe zakazuje się palenia tytoniu na obszarach leśnych leżących na terenie Festiwalu.
10. Nie wchodzimy na scenę oraz na żadne zabudowania techniczne.
11. Nie poruszamy się pojazdami mechanicznymi po terenie w czasie trwania Festiwalu.
12. Na terenie imprezy obowiązuje zakaz parkowania pojazdów mechanicznych na drogach ewakuacyjnych, drogach przeciwpożarowych oraz wszystkich ciągach komunikacyjnych.
13. Uczestnicy Festiwalu są zobowiązani przestrzegać niniejszego regulaminu.
14. Złamanie zasad regulaminu skutkuje wezwaniem do natychmiastowego opuszczenia Festiwalu lub przekazaniem policji.
15. W przypadku zaistnienia spraw spornych nie regulowanych niniejszym regulaminem decyzję podejmuje przedstawiciel Organizatora.

Ponadto organizatorzy zwracają się z prośbą o zachowanie czystości wokół siebie i miejsca noclegu. Prosimy też o posprzątanie swojego miejsca przed opuszczeniem terenu Festiwalu.