Wróć do listy artykułów   

Filmowe nowości w Sulechowie!

Redaktor lubuskieKULTURA.pl 0

Już 14 marca w Sali Widowiskowej SDK wyświetlone zostaną kolejne filmowe nowości.

Bilety w cenie 16zł i 18 zł do nabycia w kasie SDK do godziny 13.30 oraz w dniu seansu od godz. 13.00.

Godziny seansów:
14.00 -„Lego Batman”
16.00 -„La LA LAnd”
18.30 – „Pokot”
20.45 -„Ciemniejsza strona Greya”

Na film „Ciemniejsza strona Greya” przyjmujemy jedynie rezerwację – bez przedsprzedaży biletów!

 

Lego Batman

The Lego Batman Movie

Reż. Chris McKay

Prod. USA 2017, 105 min

W duchu zabawy, dzięki której film „LEGO® PRZYGODA” stał się fenomenem na skalę światową, samozwańczy przywódca grupy – Batman z LEGO – staje się gwiazdą własnej wielkoekranowej przygody. W Gotham szykują się jednak wielkie zmiany. Jeśli Batman chce uratować miasto przed zakusami Jokera, musi porzucić swoją samotnię i spróbować współpracy z innymi, a przy okazji być może przyjąć bardziej pozytywną postawę.

Pokot

Reż. Agnieszka Holland

Wyk.: Agnieszka Mandat, Wiktor Zborowski, Jakub Gierszał, Miroslav Krobot, Borys Szyc

Tomasz Kot

Prod.  Polska/Czechy/Niemcy/Szwecja 2017, 128 min

Kiedyś budowała mosty w Syrii, teraz uczy angielskiego w wiejskiej szkole, czyta w gwiazdach i rozmawia ze zwierzętami. Pewnej śnieżnej nocy Janina Duszejko odnajduje ciało sąsiada-kłusownika. Jedyne ślady wokół jego domu to tropy saren…  W niewyjaśnionych okolicznościach giną kolejne lokalne osobistości. Wszystkich łączyła ta sama pasja – polowanie. Policja szuka sprawcy. Duszejko rozpoczyna swoje własne śledztwo, które prowadzi ją do zaskakujących wniosków. Czy to możliwe, że myśliwi stali się zwierzyną?

Ciemniejsza strona Greya

Fifty Shades Darker

Reż. James Foley

Wyk.: Dakota Johnson, Jamie Dornan, Eric Johnson, Eloise Mumford

Prod. USA 2017, 115 min

Druga część ekranizacji światowego bestselleru – trylogii autorstwa E.L. James. Przy takich emocjach rozstanie musiało nastąpić, przy takiej namiętności mogło być tylko chwilowe. Skomplikowany miłosny związek Christiana i Any przechodzi w kolejną fazę. On proponuje, że zrezygnują z układu dominujący-poddana, ona uczy się życia w luksusie i miłości. On próbuje zrezygnować z manii kontrolowania, ona stara się mu w tym pomóc. Niespodziewanie na drodze ich szczęścia staje poprzednia miłość Christiana…

La La Land

Reż. Damien Chazelle

Wyk.: Ryan Gosling, Emma Stone, John Legend, Rosemarie DeWitt

Prod. USA 2016, 126 min

Mia jest początkującą aktorką, która w oczekiwaniu na szansę pracuje jako kelnerka. Sebastian to muzyk jazzowy, który zamiast nagrywać płyty, gra do kotleta w podrzędnej knajpce. Gdy drogi tych dwojga przetną się, połączy ich wspólne pragnienie, by zacząć wreszcie robić to co kochają. Miłość dodaje im sił, ale gdy kariery zaczynają się wreszcie układać, coraz mniej jest czasu i sił dla siebie nawzajem. Czy uda im się ocalić uczucie, nie rezygnując z marzeń?

Pokot - plakat Ciemniejsza strona Greya La La Land Lego Batman1