Wróć do listy artykułów   

Finał Letniej Pozytyvki – Redshape Live!

Redaktor lubuskieKULTURA.pl 0

Finał Letniej Pozytyvki zasługuje na odpowiednią oprawę. Nie udało się dwa lata temu na Dni Gorzowa, ale Stowarzyszenie Pozytyvka obiecało, że wróci do Gorzowa i zagra dla Was! Mowa oczywiście o Redshape! Przez ten okres Sebastian nie próżnował i zdążył wydać sporo świeżego materiału dla Delsin Records, Running Back oraz własnego labelu Present. Światło ujrzał także świetny album „A Sole Game” dla wytwórni Monkeytown Records należącej do MODESELEKTOR (OFFICIAL SITE)!

W międzyczasie zrzucił czerwoną maskę, ale niebanalny styl muzyczny to cały czas jego znak rozpoznawczy. Jego twórczość ciężka jest do sklasyfikowania. Na pewno czerpie garściami z korzeni Detroit Techno rodem z Underground Resistance, blenduje to z nowoczesnymi brzmieniami uzyskując piorunujący efekt końcowy. Znakiem firmowym Redshape’a są liveacty z użyciem syntezatorów i samplerów, które rozpalają parkiet do… czerwoności. Niezbitym dowodem na pozycję, którą wypracował przez lata jest lista artystów, których remixował: Juan Atkins, Skream, Deetron, DJ Bone, Ellen Allien, Tiga, Rampa…

Przy okazji świętować będziemy rok działalności naszego Stowarzyszenia Pozytyvka! Niezwykle intensywny i obfitujący w wiele ciekawych wydarzeń, gdzie zagrali dla Was – Gorzowian liczący się artyści ze sceny muzyki elektronicznej.

Tym razem stawiamy na muzyczną różnorodność, którą uzupełnią specjalne wizualizacje, światła oraz dekoracje! Do zobaczenia w MagnetOffOnie!

Przyjdźcie wcześniej, bo od 18:00 zaczynamy ostatnie Warsztaty, które poprowadzi Lcaise!

LINE-UP

– Redshape LIVE (Monkeytown, Delsin, Present) Berlin

– Lcaise (Tanztone Records) Berlin
– Andrzej Andy K. Kornatowski
– Doctor (Tidy Daps)
– Gracjer
– Java
– Java Jr
– Refill
– Rossi
– Trash

28 września 2019, godz. 18:00, Klub MagnetOffOn, ul. Jagiełły 11.
Bilety: 15 PLN (limitowana przedsprzedaż) / 20 PLN

Organizator:
Stowarzyszenie Pozytyvka

Współpraca
MCK Gorzow
MagnetOffOn