Wróć do listy artykułów   

Fisz Emade Tworzywo – live w ,,Kręgielni”

Redaktor lubuskieKULTURA.pl 0

Strefa Dobrej Muzyki – Koncert FISZ EMADE TWORZYWO – 30 stycznia godz. 19.00

ECS ,,Kręgielnia”

Bilety – 30 zł – przedsprzedaż (KCK ul. Sikorskiego 34 w godz. 8.00 – 15.00) 40 zł – w dniu koncertu

 

 

 

 

 

 

Przez lata przyzwyczaili swoich fanów do muzycznych eksperymenów, mieszając ze sobą różne style, starając się by wszystkie ich produkcje łaczył jeden składnik – wysoka jakość i zaangażowanie. Tak właśnie jest na najowszym albumie braci Waglewskich pt „MAMUT” którego premiera odbyła się 06. listopada 2014r.

To jest nasza najbardziej melodyjna płyta – mówi FISZ. Obok utworów hiphopowych tak charakterystyczych dla duetu, na płycie pojawił się duet z Kasią Nosowską okraszony kwartetem smyczkowym, czy utwór zaśpiewany w towarzystwie chóru Ensembble Terrible. Niemałym zaskoczeniem  dla słuchaczy jest również udział Justyny Święs z zespołu The Dumplings, która zaśpiewała wraz z Fiszem m.in. promujący cały album singiel PYŁ.

Co ciekawe, tym razem również będziemy mogli usłyszeć piosenki inspirowane brzmieniami lat 80 i 90. Zespół zmierzy się z muzyką elektoniczną tamtych lat, w czym bez wątpienia pomogły oryginalne instrumenty z epoki, które przyczyniły się do dominującego brzmienia płyty „MAMUT”.