Wróć do listy artykułów   

Giełda Dobrych Praktyk tętniła życiem!

Redaktor lubuskieKULTURA.pl 0

Lubuska Giełda Dobrych Praktyk „Strefa Doświadczenia” okazała się bardzo udanym przedsięwzięciem.

17 listopada w Nowosolskim Domu Kultury i było tłoczno, barwnie i gwarno, a to wszystko za sprawą ludzi, którzy przybyli na giełdę. Działo się bardzo dużo.
Od 11.00 na sali widowiskowej prezentowano dobre praktyki z zakresu animacji i edukacji kulturowej.
Byli przedstawiciele Lubuskiego i Wielkopolski. Wystąpili także goście specjalni- Jacek Gralczyk, Paweł Kamiński i Wojciech Szuniewicz, który w środę zdobył tytuł Wielkopolskiego Człowieka Kultury w plebiscycie TVP Poznań. Jego film pt. „Rewolucja kulturalna w miasteczku średniej wielkości” był odkryciem dla wielu uczestników giełdy i przyczynił się do inspirujących dyskusji.

Po prezentacjach odbył się panel dyskusyjno-sieciujący pn. „szybkie stoliki”, podczas którego uczestnicy giełdy poznawali się, wymieniali się spostrzeżeniami i doświadczeniami oraz wymieniali kontaktami.

Najaktywniejszym dla uczestników giełdy momentem były warsztaty kreatywne. Podczas nich każda z trzech grup miała okazję otworzyć swój umysł na nowości i kreatywne myślenie.

Giełda cieszyła się dużym zainteresowaniem mediów, które już wczoraj umieszczały na swoich portalach artykuły o naszym wydarzeniu:

GAZETA LUBUSKA
http://plus.gazetalubuska.pl/wiadomosci/a/borowik-na-konferencji-dzialaczy-kultury,11466274

WZIELONEJ.pl
http://www.wzielonej.pl/informacje/region/dobre-pomysly-zawsze-cenie-lubuska-gielda-dobrych-praktyk/

Mamy nadzieję, że następna Strefa Doświadczenia zgromadzi jeszcze więcej odbiorców- ludzi kultury, działaczy, nauczycieli, edukatorów!
Dziękujemy za pomoc wszystkim zaangażowanym w organizację tego wydarzenia!