Wróć do listy artykułów   

Znajdź co się dzieje – startuje drugie zadanie gry miejskiej

Redaktor lubuskieKULTURA.pl 0

Jubileusz 25-lecia to wyjątkowy czas. Z tego też powodu staramy się zaskakiwać Was coraz to nowymi pomysłami. Tym razem wychodzimy z propozycją gry miejskiej. Dobra zabawa gwarantowana!

Pokażcie nam, jak znacie naszą instytucję i poznajcie ją jeszcze lepiej. Odkryjcie zakamarki naszych siedzib i zaplecza imprez. Rozwiązujcie zagadki i zdobywajcie nagrody! Przez pozostałą część roku będziecie mogli wziąć udział w 10 różnorakich zadaniach, które przygotowali nasi pracownicy. Pierwsze już za nami. Momentem kulminacyjnym będzie misja zlecona przez Dyrektor Hannę Błauciak oraz główny koncert 25-lecia Miejskiego Centrum Kultury w Gorzowie Wielkopolskim.

Oprócz nagrody głównej, dwuosobowego karnetu na wszystkie wydarzenia Miejskiego Centrum Kultury w 2020 roku, możecie też zdobyć bilety na pozostałe najbliższe imprezy. Bawcie się i świętujcie razem z nami! Przede wszystkim jednak, Miejcie Czas na Kulturę!

Treść drugiego zadania znajdziecie po dopełnieniu wszelkich formalności pod adresem http://dziejesie.art/gra.

Przed przystąpieniem do zadania zapoznaj się z regulaminem gry, klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych oraz wypełnij i prześlij formularz uczestnictwa.

Udział w grze osoby, która nie wypełniła formularza zostanie uznany za nieważny.