Wróć do listy artykułów   

Gramy w Parku – Drzewiczanie

Redaktor lubuskieKULTURA.pl 0

Kulturalne Lato w Mieście, to między innymi cykl kameralnych koncertów w Parku Miejskim, na które zapraszamy w niedzielne popołudnia (w jednym przypadku będzie to sobota).
Ciągle obowiązujące obostrzenia sanitarne nie pozwalają nam na zaproszenie Państwa na większe koncerty, chociażby do amfiteatru. Dlatego w kameralnych warunkach chcemy zaprezentować Państwu nasze, kostrzyńskie zespoły oraz ciekawe muzyczne propozycje artystów, których pewnie jeszcze nie znacie lub znacie niezbyt dobrze. Zapewniamy, że warto !!!
Pierwszy koncert w parku za nami. Cieszymy się bardzo, że po kilku miesiącach przerwy mogliśmy się znowu spotkać z Państwem, z widzami naszych muzycznych propozycji. Dziękujemy też za ciepłe przyjęcie zespołu Drzewiczanie, który wystąpił po raz pierwszy w nowych strojach. Dziękujemy za brawa dla dzieci ze Klubu Piosenki Cantito, których instruktorem, podobnie jak zespołu Drzewiczanie jest Jan Piśko.
Oto nasza relacja z niedzielnego koncertu, który jak wspominaliśmy zorganizowany został przy szczególnych środkach ostrożności, z limitem widzów i odpowiednim dystansem społecznym.