Wróć do listy artykułów   

Happening „Zakochany Sulechów”

Redaktor lubuskieKULTURA.pl 0

Happening „Zakochany Sulechów” – Zobacz relację!

Tegoroczne obchody Dnia Zakochanych w Sulechowie przybrały wyjątkową formę happeningu fotograficznego. W zaułku przy dawnym Zborze stanęła specjalna makieta w kształcie ogromnego serca przygotowana przez Sulechowski Dom Kultury. Powierzchnię całego placu opanowały najróżniejszej wielkości serca w towarzystwie uroczych amorków. Zasady zabawy, były bardzo proste : każda para, która zrobiła sobie zdjęcie z wykorzystaniem makiety i zamieściła je na stronie wydarzenia „Zakochany Sulechów” na Facebooku, wzięła udział w losowaniu atrakcyjnych nagród ufundowanych przez Kabaret Jurki, sklep „Kaprys” Iwony Kostańskiej z Sulechowa, Kawiarnię „CoffeeToffee” w Sulechowie oraz Zakład Fotograficzny Kozubal z Sulechowa.
Mimo nie najlepszej pogody chętnych do oryginalnego świętowania nie zabrakło. W ciągu kilku godzin zaułek odwiedziło ponad 50 uczestników – nie tylko par, ale też całe rodziny, babcie z wnukami i szukający miłości single. Ze wszystkich opublikowanych na Facebook’u zdjęć powstała wyjątkowa galeria, która niezaprzeczalnie jest dowodem na to, jak bardzo zakochany jest Sulechów.
Serdecznie dziękujemy naszym sponsorom oraz wszystkim uczestnikom naszego happeningu za udział w tym niecodziennym wydarzeniu !