Wróć do listy artykułów   

HARMONOGRAM TERMINÓW PRO ARTE 2019

m.madry@rcak.pl 3 grudnia 2018 0

Drodzy Organizatorzy i Uczestnicy Programu PRO ARTE!

Nadszedł czas na przedstawienie terminów edycji 2019 Programu Promocji Twórczości Dzieci i Młodzieży PRO ARTE Regionalnego Centrum Animacji Kultury (RCAK). Do dnia dzisiejszego harmonogramy zostały przesłane drogą mailową. W grudniu rozpoczyna się realizacja Lubuskich Spotkań Jasełkowych, dlatego RCAK przedstawia w bardziej widocznej zakładce PRO ARTE na stronie rcak.pl, plik z terminami do pobrania.

POBIERZ HARMONOGRAM TERMINÓW PRO ARTE 2019

W celu ułatwienia dostępu do zakładki PRO ARTE, działania Programu zostały przeniesione do głównego panelu na stronie. Teraz szukanie aktualnych informacji o PRO ARTE stanie się łatwiejsze!

Regionalne Centrum Animacji Kultury zachęca do obserwowania bieżących informacji na stronie rcak.pl, portalu lubuskiekultura.pl oraz Facebooku RCAK.

Program Promocji Twórczości Dzieci i Młodzieży PRO ARTE jest realizowany w województwie lubuskim przez Regionalne Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze- Operatora Programu oraz samorządy lokalne, domy, ośrodki i centra kultury- Organizatorów Etapów Powiatowych i Etapów Okręgowych (Lubuskie Spotkania Jasełkowe). Wspiera edukację kulturalną dzieci i młodzieży uczęszczających do lubuskich szkół.

Jego celem jest diagnoza, integracja i promocja najciekawszych zjawisk kulturowych amatorskiego ruchu artystycznego oraz integracja osób i instytucji współrealizujących program.