Wróć do listy artykułów   

IX edycja Sulęcin Reggae Festiwal w kilku słowach podsumowania

usiadzwygodnie@gmail.com 8 października 2019 0

Dobiegła końca IX edycja Sulęcin Reggae Festiwal! Co się działo w kulturalnym centrum regionu – Sulęcinie? Dwa dni energetycznych koncertów, wystawa fotografii ph. „Nasza trójkolorowa podróż” Ewy, Mariusza i Olafa Stasiaków, bębniarskie jam session, Turniej Piłki Nożnej o puchar Boba Marleya, projekcje filmów a także spotkanie z Mirosławem „Makenem” Dzięciołowskim pt. „Moja Jamajka”!

W dniach 4-5 października w Sulęcińskim Ośrodku Kultury działo się, nasz festiwalowy grafik „pękał w szwach” – wszystkie działania odbyły się w trójkolorowych barwach kultury reggae.

W piątek na naszej klubowej scenie wystąpił Draggy oraz zespół Bethel, w sobotę natomiast I-REY, Shashamane oraz DJ Bass Reprodukktor Xiądz Maken I (DJ set).

W niedzielę odbył się Turniej Piłki Nożnej o puchar Boba Marleya – do rywalizacji stanęły trzy drużyny. Klasyfikacja po sześciu meczach prezentuje się następująco:

I miejsce: Żywe Legendy – 10 punktów

II miejsce: Gibraltar – 6 punktów

III miejsce: Grabowianka Grabów – 1 punkt

Dziękujemy wszystkim za obecność i niesamowity klimat wydarzenia, który tworzą ludzie! Widzimy się za rok na jubileuszowym trójkolorowym graniu.