Wróć do listy artykułów   

Jesienne Spotkania Kulturalne AUTUNALIA 2007

Redaktor lubuskieKULTURA.pl 0

Zielonogórski Ośrodek Kultury zaprasza młodzież do wzięcia udziału w Jesiennych Spotkaniach Kulturalnych – Autunalia 2007, które odbędą się w dniach 12 – 16 listopada . Apelujemy do uczniów aby juz dziś zgłaszali się do organizownych konkursów.
Poezja – Turniej Jednego Wiersza – uczestnicy prezentuja osobiscie jeden własny wiersz (temat dowolny). Tekst wiersza wraz z notą o autorze, adresem i kontaktowym numerem telefonu nalezy przesłac do 9 listopada na adres ZOK ul. Festiwalowa 3, 65-520 Zielona góra z dopiskiem „TJW”
Rock – Przegląd Kapel Rockowych „Młoda Energia” – w imprezie moga wziąć udział zespoły rockowe reprezentujące szkoły ponadgimnazjalne (dopuszcza się udział grup złożonych z uczniów różnych szkół). Każdy zespół prezentuje się w 20 min. programie muzycznym (łącznie z zainstalowaniem sie na scenie). Dozwolone jest korzystanie z repertuaru innych zespołów. Zgłoszenie zawierające nazwę i skład osobowy zespołu, tytuły utworów (autor muzyki i tekstu), wymagania techniczne, adres i telefon kontaktowy należy składac do 5 listopada w ZOK.
Foto – Konkurs fotograficzny „Wakacyjne impresje” – w konkursie mogą uczestniczyć uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Prace konkursowe: min. format 20 cm x 30 cm, maks. 3 prace autora – odbitki na papierze fotograficznym należy składać w usztywnionych kopertach wraz z kartą zgłoszenia do 31 października na adres ZOK z dopiskiem „Autunalia – foto”
Literatura – Konkurs literacki „Dzień, w którym nie można przestac” – w konkursie moga uczestniczyc uczniowie szkół ponadgimnazjalnych. Przedmiotem konkursu jest praca literacka (do 5 stron A-4 maszynopisu), opowiadanie, reportaż opisujacy skutki życia w uzależnieniu, ostrzegający przed zagrożeniem jakie niosą narkotyki, alkohol, nikotyna. Prace z dopiskiem „Autunalia – praca literacka” należy przesyłać do 31 października do ZOK.
Regulaminy i karty zgłoszeń znajdują się >>