Wróć do listy artykułów   

Koncertowa jesień ….

Redaktor lubuskieKULTURA.pl 0

ImagePo emocjach muzycznych związanych z 19. Przystankiem Woodstock wracamy powoli do codzienności koncertowej, a ta w Kostrzynie to oczywiście Strefa Dobrej Muzyki. Mamy nadzieję, że jesienne koncerty zadowolą niemal wszystkich, a to dlatego, że zaproponujemy trzy bardzo różniące się gatunkowo formacje, połączone jednak jednym – to naprawdę Dobra Muzyka.
Już 6 września w ECS ,,Kręgielnia” wystąpią niewątpliwie najbardziej ekscytujący polscy muzycy jazzowi, którzy w ostatnim czasie stali się prawdziwmi gwiazdami nie tylko polskich scen muzycznych. Grają tego lata na najważniejszych festiwalach i koncertach w całęj Europie, a ich wspólne pojawienie się na scenie uważane jest przez krytyków za coś, czego nie wolno przeoczyć. Państwo będziecie mieli okazję przekonać się o tym niebawem ….
ADAM BAŁDYCH & PAWEŁ KACZMARCZYK ACT NIGHT – 6 września g. 19.30

           Image

Grzegorza Turnaua nie trzeba kostrzyńskiej publiczności przedstawiać ….Mistrz piosenki autorskiej, kompozytor, niekwestionowana gwiazda polskiej sceny.
GRZEGORZ TURNAU -  ECS ,,Kręgielnia” 18 października o godz. 20.00

                           Image

Po bardzo dobrze przyjętym koncercie na ostatnim Przystanku Woodstock zawita do nas ponownie, tym razem na koncert klubowy, a więc zupełnie inny, kultowa formacja Farben Lehre. Czy zagrają tak jak na Woodstocku? Na pewno inaczej, bo kameralne warunki, bliskość publiczności, sprawiają, że muzycy inaczej reagują i inaczej przekazuja swoją sceniczną energię ….
FARBEN LEHRE – ECS ,,KRĘGIELNIA” – 16 listopada godz. 19.30

                                    Image