Wróć do listy artykułów   

Laureaci Lubuskiego Młodzieżowego Festiwalu Piosenki

Redaktor lubuskieKULTURA.pl 0

[:pl]

7 kwietnia w Piwnicy Artystycznej KAWON odbyły się prezentacje finałowe Lubuskiego Młodzieżowego Festiwalu Piosenki. Rada Artystyczna w składzie: Dagmara Korona, Eugeniusz Banachowicz, Artur Beling wysłuchała 36 solistów i 6 zespołów wokalnych.
Tytuł laureata w kategorii wiekowej 14-16 lat przyznano:
Sitasz Patryk – Gimnazjum nr 2 w Jeninie
Wicher Łukasz – MDK Dom Harcerza w Zielonej Górze
Włodarczyk Katarzyna – Gimnazjum nr 9 w Gorzowie Wlkp.
Tytuł laureata w kategorii wiekowej 17-25 lat przyznano:
Krautwurst Mateusz – Zielona Góra
Modrzyk Natalia – Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji Zbąszynku
Wawrzyńczyk Mariusz – Nowosolski Dom Kultury
Bal Barbara – Nowosolski Dom Kultury
Tytuł laureata w kategorii zespołów:
Zespół Wokalny FIFTY-FIFTY – Zespół Szkół w Sulechowie
Zespół Wokalny RYTMOS – Słubicki Miejski Ośrodek Kultury
Wyróżnienia:
w kategorii wiekowej 14-16 lat:
Ruszkowska Dorota – Dom Kultury w Drezdenku
Gajdecka Ilona – Żary
Szarafan Agata – Gimnazjum Nr 2 w Jeninie
Kwiatkowska Angelika – Słubicki Miejski Ośrodek Kultury
w kategorii wiekowej 17-25 lat:
Kosberg Ewa – Międzyrzecki Ośrodek Kultury
Woźna Marcelina – Gimnazjum nr 2 we Wschowie
Rachel Ewelina – Międzyrzecki Ośrodek Kultury
Zespoły:
KWARTET W TRIO – MDK Dom Harcerza w Zielonej Górze
   W ramach Lubuskiego Młodzieżowego Festiwalu Piosenki odbyły się eliminacje do tegorocznej edycji Festiwalu im. Anny German Tańczące Eurydyki. Nominację do udziału w koncercie konkursowym festiwalu otrzymał  Mateusz Krautwurst.
Serdecznie gratulujemy!

[:en]

7 kwietnia w Piwnicy Artystycznej KAWON odbyły się prezentacje finałowe Lubuskiego Młodzieżowego Festiwalu Piosenki. Rada Artystyczna w składzie: Dagmara Korona, Eugeniusz Banachowicz, Artur Beling wysłuchała 36 solistów i 6 zespołów wokalnych.
Tytuł laureata w kategorii wiekowej 14-16 lat przyznano:
Sitasz Patryk – Gimnazjum nr 2 w Jeninie
Wicher Łukasz – MDK Dom Harcerza w Zielonej Górze
Włodarczyk Katarzyna – Gimnazjum nr 9 w Gorzowie Wlkp.
Tytuł laureata w kategorii wiekowej 17-25 lat przyznano:
Krautwurst Mateusz – Zielona Góra
Modrzyk Natalia – Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji Zbąszynku
Wawrzyńczyk Mariusz – Nowosolski Dom Kultury
Bal Barbara – Nowosolski Dom Kultury
Tytuł laureata w kategorii zespołów:
Zespół Wokalny FIFTY-FIFTY – Zespół Szkół w Sulechowie
Zespół Wokalny RYTMOS – Słubicki Miejski Ośrodek Kultury
Wyróżnienia:
w kategorii wiekowej 14-16 lat:
Ruszkowska Dorota – Dom Kultury w Drezdenku
Gajdecka Ilona – Żary
Szarafan Agata – Gimnazjum Nr 2 w Jeninie
Kwiatkowska Angelika – Słubicki Miejski Ośrodek Kultury
w kategorii wiekowej 17-25 lat:
Kosberg Ewa – Międzyrzecki Ośrodek Kultury
Woźna Marcelina – Gimnazjum nr 2 we Wschowie
Rachel Ewelina – Międzyrzecki Ośrodek Kultury
Zespoły:
KWARTET W TRIO – MDK Dom Harcerza w Zielonej Górze
   W ramach Lubuskiego Młodzieżowego Festiwalu Piosenki odbyły się eliminacje do tegorocznej edycji Festiwalu im. Anny German Tańczące Eurydyki. Nominację do udziału w koncercie konkursowym festiwalu otrzymał  Mateusz Krautwurst.
Serdecznie gratulujemy!

[:]