Wróć do listy artykułów   

Łobaszewska & zespół Ajagore

Redaktor lubuskieKULTURA.pl 0

Podsumowanie koncertu w SOK Sulęcin…

Za nami świetny koncert artystki nietuzinkowej. W Dzień Kobiet, 8 marca, w Sali Konferencyjnej SOK zaszczyciła nas swoją obecnością Grażyna Łobaszewska oraz zespół Ajagore. Wokalistka pochodząca z Gdańska zaprezentowała na scenie utwory, promujące nowy album pod tytułem „Sklejam się”. Towarzyszyła jej na scenie formacja Ajagore – zespół inspirujący się melodiami i przyśpiewkami ludowymi. To zainteresowanie obejmuje zarówno polski folklor, jak i muzykę różnych rejonów świata. Powstała zatem mieszanka wybuchowa! Folk w połączeniu z głosem Łobaszewskiej to nie lada gratka dla wszystkich melomanów.
Nasza Sala Widowiskowa spełniła oczekiwania widowni. Podesty idealnie sprawdzają się na imprezach tego typu – widoczność oraz akustyka robią bardzo dobre wrażenie. Dodatkową atrakcją były małe stoliki ustawione przed sceną, które stworzyły niesamowity, kameralny klimat imprezy.
Wszystkim z całego serca dziękujemy za obecność. Cieszymy się, że ten wyjątkowy wieczór spędziliśmy wspólnie w Sulęcińskim Ośrodku Kultury.