Wróć do listy artykułów   

Morskie opowieści w Sławie „Cztery refy”

Redaktor lubuskieKULTURA.pl 0

Morskie opowieści w Sławie „Cztery refy” w Tawernie Galery.

W sobotni wieczór, 2 września 2017, w Tawernie Galery na terenie ośrodka wypoczynkowego Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku przy ul. Odrodzonego Wojska Polskiego 19, o godz. 20:00 odbył się ostatni już koncert tegorocznego cyklu „Festivitas Musica”. Zebranej publiczności tym razem zaprezentował się zespół „Cztery Refy”, który w swoim repertuarze posiada szanty, pieśni morskie, pieśni wielorybnicze, ballady rybackie, pieśni o bitwach morskich itp. Zespół pod wodzą Pana Jerzego Rogackiego stworzył fantastyczny klimat szantowych spotkań i porwał do wspólnego śpiewania sławską publiczność. Swojska atmosfera sprzyjała wspólnej zabawie, a i miłośników takiej muzyki w Sławie nie zabrakło, dlatego koncert był bardzo udany.

Dziękujemy serdecznie zespołowi „Cztery refy” za wspaniały występ, a także publiczności za niezapomniane spotkanie.

Organizatorami koncertu było Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku w Sławie, Urząd Miejski w Sławie oraz Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Michała Archanioła w Sławie.

Imprezę sponsorowali: Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Sławie, Bank Spółdzielczy we Wschowie oraz Zakład Przetwórstwa Mięsa i Drobiu Balcerzak i Spółka.

D.D. SCKiW