Wróć do listy artykułów   

Nowoczesny obiekt w Gminie Lubrza! Dom Kultury z Urzędem Gminy.

161179 17 kwietnia 2018 0

W dniu 12.04.2018 r. o godzinie 11:00 mieliśmy przyjemność uczestniczyć w otwarciu Domu Kultury z budynkiem Urzędu Gminy w Lubrzy z udziałem Marszałek Województwa Lubuskiego Elżbietą Anną Polak.

Uroczystość zorganizowana została na wysokim poziomie. W programie nie zabrakło powitania gości, przemówień i poświęcenia budynku. Mieliśmy okazję zwiedzić obiekt oraz uczestniczyć w prezentacji „Gmina Lubrza wczoraj i dziś”. Znajdująca się obok obiektu Szkoła przygotowała część artystyczną- spektakl z udziałem dzieci, który łączył w sobie elementy historii Lubrzy ze współczesnymi realizacjami, w tym budową nowego obiektu. Było zarówno tajemniczo jak i z humorem. Zaproszono także Felicjana Andrzejczaka, który zaprezentował swoje piosenki w pięknej sali widowiskowej. Po atrakcjach, Wójt Gminy Ryszard Skonieczek oraz Przewodniczący Rady Gminy Piotr Kaczkowski zaprosili wszystkich gości na uroczysty obiad.

Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w kolejnym ważnym wydarzeniu Gminy Lubrza.

Dziękujemy Wójtowi Gminy Lubrza i Przewodniczącemu Rady Gminy Lubrza za zaproszenie i obecną współpracę przy wydarzeniach: Noc Nenufarów i Festiwal Piosenki Żołnierskiej.

Jesteśmy pewni, że obiekt stanie się ważnym punktem współpracy z innymi instytucjami w województwie lubuskim.

Życzymy powodzenia i kolejnych udanych inwestycji.