Wróć do listy artykułów   

Pierwszy tydzień Ferii w SDK

Redaktor lubuskieKULTURA.pl 0

       Pierwszy tydzień ferii minął bardzo szybko. Przez ten krótki czas w naszej nowej Pracowni Twórczo Odkrywczej „POTWÓR” odbyło się kilka ciekawych spotkań i warsztatów. Zaczęliśmy od spotkania w Klubie Gier Planszowych, które trwało dobrych kilka godzin i wprowadziło wszystkich w prawdziwie „wakacyjny” nastrój.  

       Drugiego dnia poznaliśmy technikę zdobniczą – decoupage, która wymagała od uczestników troszkę skupienia i pracy, ale w efekcie powstały przepiękne zakładki do książek, breloki i podstawki pod kubek. W czwartek kolejne warsztaty ze scrapbookingu pozwoliły na na prawdziwe zdobnicze szaleństwo. Ze stosu kolorowych papierów, piórek, tasiemek, brokatów i całej masy innych materiałów przygotowaliśmy specjalne kartki – urodzinowe, walentynkowe i świąteczne.

      Tydzień zakończył się zajęciami, na których Szymon Teluk – rysownik, malarz, karykaturzysta- pokazał nam jak stworzyć karykaturę idealną, jak ważna jest obserwacja drugiej osoby podczas rysowania, co dzieje się z proporcjami w karykaturze i jak podkreślić wyjątkowość każdego z nas. Dziękujemy wszystkim za udział w naszych zajęciach i zapraszamy na kolejne : ) 

Galeria zdjęć: http://dk-sulechow.com/ferie-2018-tydz-i/