Wróć do listy artykułów   

,,PÓŁ NA PÓŁ” – komedia kryminalna w ,,Kręgielni”

Redaktor lubuskieKULTURA.pl 0

2 grudnia o godz. 18.00 zapraszamy do KCK ,,Kręgielnia” na spektakl teatralny, komedię kryminalną ,,Pół na Pół” w reżyserii Wojciecha Malajkata. Na scenie zaprezentują się znani aktorzy PIOTR SZWEDES i PIOTR POLK.

Bilety: 40 zł – przedsprzedaż (KCK ul. Sikorskiego 34)
50 zł – w dniu spektaklu
czas trwania spektaklu- 100 minut

Spektakl jest częścią projektu Strefa Dobrej Muzyki, wspieranego przez Kostrzyńsko – Słubicką Specjalną Strefę Ekonomiczną S.A.

Świetnie napisane, błyskotliwe i zabawne dialogi, wyraziście nakreślone postacie. Piętrowe kłamstwa, zwroty akcji i mnóstwo humoru.
Realizacja życiowych planów i marzeń dwóch przyrodnich braci Roberta i Dominika stoi pod znakiem zapytania. Wbrew pozorom bracia wcale nie są bezdusznymi potworami czyhającymi na śmierć swej rodzicielki i spadek po niej. Choć rzeczywistość przedstawiona w komedii jest skomplikowana to historia relacji łączącej braci z matką jest opowiedziana w sposób przewrotny i bardzo… zabawny. Obok śmiechu znajdzie się też miejsce dla napięcia i grozy godnych mistrza gatunku – Alfreda Hitchcocka. Reżyser Malajkat i dwóch aktorów Polk i Szwedes nie biorą jeńców.