Wróć do listy artykułów   

Ruszają Jesienne Spotkania Kulturalne Młodzieży AUTUNALIA 2008

Redaktor lubuskieKULTURA.pl 0

Zielonogórski Ośrodek Kultury zaprasza młodzież do wzięcia udziału w Jesiennych Spotkaniach Kulturalnych – Autunalia 2008, które odbędą się w dniach 17 – 22 listopada. Już można zgłaszać się do udziału w organizowanych konkursach. Serdecznie zapraszamy!
W konkursach może wziąć udział młodzież gimnazjalna i ponadgimnazjalna.

POEZJA
Turniej Jednego Wiersza – uczestnicy prezentują osobiście jeden własny wiersz (temat dowolny), który nie był wcześniej publikowany i nagradzany. Tekst wiersza należy zgłaszać do 7 listopada 2008 r na adres na adres Zielonogórskiego Ośrodka Kultury  z dopiskiem z dopiskiem Autunalia – TJW.

ROCK
Przegląd Kapel Rockowych „Młoda Energia” – w imprezie mogą wziąć udział zespoły rockowe (dopuszcza się udział grup złożonych z uczniów różnych szkół). Każdy zespół prezentuje się w 20 min. programie muzycznym (łącznie z zainstalowaniem się na scenie). Dozwolone jest korzystanie z repertuaru innych zespołów. Zgłoszenie należy złożyć  do 7 listopada 2008 r na adres Zielonogórskiego Ośrodka Kultury  z dopiskiem Autunalia – rock.

FOTOGRAFIA

Konkurs Fotograficzny – Młodzież – 2008 – portret. Prace konkursowe: min. format 20 cm x 30 cm, maks. 3 prace autora – odbitki na papierze fotograficznym należy składać w usztywnionych kopertach wraz z kartą zgłoszenia. Prace należy zgłaszać  do 7 listopada 2008 r na adres na adres Zielonogórskiego Ośrodka Kultury  z dopiskiem z dopiskiem Autunalia – foto.

LITERATURA
Konkurs na felieton opisujący życie kulturalne (artystyczne) w Zielonej Górze
Przedmiotem konkursu jest praca literacka (do 2 stron A-4 maszynopisu) – opisująca wydarzenie artystyczne w Zielonej Górze, działalność instytucji kultury, klubów itp. Prace należy zgłaszać  do 7 listopada 2008 r na adres na adres Zielonogórskiego Ośrodka Kultury  z dopiskiem z dopiskiem Autunalia – praca literacka.

Konkurs o „Złotego Pegaza” – nagrodę za przygotowanie najciekawszej imprezy kulturalnej na terenie zielonogórskich szkół podczas Autunaliów 2008 – patrz „Galeria zdjęć” na stronie głównej.

Pobierz Kartę uczestnika i regulaminy konkursów >>