Wróć do listy artykułów   

Sesja fotograficzna RCAK-u ze SZKRABAMI!

m.madry@rcak.pl 12 października 2018 0

W dniu 1.10.2018 r. Regionalne Centrum Animacji Kultury (RCAK) zrealizowało voucher podarunkowy wygrany przez grupę taneczną Szkraby w losowaniu podczas Finału Lubuskiej Gali Tanecznej 2018.

Specjalista ds. edukacji filmowej i fotograficznej RCAK pojechał na sesję fotograficzną do nowosolskiej szkoły tańca- Arte Nauka Tańca i Usługi Kulturalne. Młode tancerki, którym towarzyszyli rodzice i pani Instruktor, uczestniczyły w profesjonalnie przygotowanej sesji portretowej. Charakterystyczne stroje motyli i taneczne pozy przypomniały o ich występie podczas tegorocznej Gali Tanecznej. To tylko namiastka spotkania z fotografem. Efekty zobaczą już wkrótce. Zapewne zdjęcia jak i miło spędzony czas będą dla nich pamiątką.

Lubuska Gala Taneczna jest częścią Programu Promocji Twórczości Dzieci i Młodzieży PRO ARTE realizowanego w województwie lubuskim. Operatorem Programu jest Regionalne Centrum Animacji Kultury, realizatorami – organizatorzy etapów powiatowych: samorządy lokalne, domy, ośrodki i centra kultury.