Wróć do listy artykułów   

Wakacje w SDK rozpoczęte!

Redaktor lubuskieKULTURA.pl 0

Za nami pierwsze tygodnie wakacji w SDK – czas krótki, ale intensywny …

Za nami pierwsze tygodnie wakacji w SDK – czas krótki, ale intensywny. Rozpoczęliśmy od zajęć fotograficznych – dzieci wcieliły się w rolę zarówno modela, walczącego z potworami w naszym parku,  jak i fotografa, który próbuje tę walkę uwiecznić. Na kolejnych zajęciach powstały fantastyczne zdjęcia zrobione w czterech, specjalnie do tego przygotowanych scenografiach.

Na zajęciach plastycznych postanowiliśmy coś zmalować. Dzieci stworzyły na folii spożywczej rozciągniętej między drzewami w parku SDK kolorową, ale i nietypową galerię.

W środku tygodnia dzięki uprzejmości Art-Studia „Miętowy Królik” stworzyliśmy przepiękne pacynki podczas warsztatów HAND-MADE.

Drugi tydzień wakacyjnych atrakcji w Sulechowskim Domu Kultury rozpoczęły zajęcia Mistrza Kuchni, podczas których mali kucharze przygotowali przepyszne piknikowe menu – szaszłyki, kanapki i oczywiście deser. Każdy tydzień wakacji kończą plenerowe spotkanie Klubu Gier Planszowych, które odbywają się w zaułku przy Zborze i przyciągają młodszych i starszych miłośników planszówek.

Wakacje się nie kończą, więc zapraszamy na kolejne zajęcia! Cały czas przyjmujemy zapisy, (obowiązkowe), pod nr tel. 68 385 22 14 i w Zamku w Sali Bilardowej.

Czekamy na Was!