Wróć do listy artykułów   

Wakacyjne polsko – niemieckie obozy dla dzieci

Redaktor lubuskieKULTURA.pl 0

Każdego roku wspólnie z Kindervereinigung e.V.z Seelow przygotowujemy wakacyjne polsko – niemieckie obozy dla dzieci i młodzieży. Obozy są dofinansowane ze środków Polsko – Niemieckiej Współpracy Młodzieży poprzez Euroregion Pro Europa Viadrina.

Podczas zbliżających się wakacji zapraszamy następujące obozy:

1. Polsko – Niemiecki obóz w Łagowie w terminie 1 – 6 lipca 2019. Zakwaterowanie w Ośrodku Wypoczynkowym ,,Defka” mieszczącym się na brzegiem jeziora. W programie wycieczki piesze, zwiedzanie ciekawych miejsc w Łagowie i okolicach. Wycieczka autokarowa i zwiedzania Międzyrzeckiego Rejonu Umocnionego, plażowanie i sporty wodne, gry terenowe, gry językowe utrwalające język sąsiadów zza Odry.

Koszt obozu i – 600 zł, zapisy dzieci w wieku 11-15 lat

2. Polsko – Niemiecki obóz w Lebus w terminie 15 – 20 lipca 2019. Zakwaterowanie w Ośrodku Oderberger w Lebus, mieszczącym się nad rzeką Odrą. W programie zajęcia artystyczne i ekologiczne, wycieczki piesze po unikalnych przyrodniczo terenach nadodrzańskich, wycieczka do Berlina lub Poczdamu, kąpielisko, gry językowe pozwalające udoskonalić, utrwalić język niemiecki

Koszt obozu  – 700 zł, zapisy dzieci w wieku 11-15 lat

3. Polsko – Niemiecki obóz w Lebus w terminie 29.07. – 3.08. 2019. Zakwaterowanie w pięknie położonym nad Odrą Ośrodku Oderberger Lebus. W programie zajęcia mające na celu rozwijanie świadomości ekologicznej, warsztaty artystyczne, wycieczki piesze, kąpielisko, wycieczka do Berlina lub Poczdamu, gry i zabawy językowe.

Koszt obozu  – 700 zł, zapisy dzieci w wieku 11-15 lat

 

Więcej informacji pod numerem telefonu 95 7279970, Zapisy dzieci w sekretariacie KCK ul. Sikorskiego 34, gdzie otrzymacie Państwo niezbędne  dokumenty.