Wróć do listy artykułów   

Warsztaty muzyczne na zakończenie Festiwalu Pol’And’Rock

Redaktor lubuskieKULTURA.pl 0

Grasz na czymś? A może śpiewasz? Chciałbyś wystąpić na Dużej Scenie Festiwalu „Pol’And’Rock”? Jeśli tak, to zapraszamy na wspólne warsztaty w KCK!

Ty też możesz wystąpić na Dużej Scenie Festiwalu Pol’And’Rockco roku podczas Festiwalu prowadzone są warsztaty, które mają na celu przygotowanie festiwalowiczów do zakończenia imprezy i wspólnego zaśpiewania kilku piosenek włącznie z legendarną już piosenką „Z Tylu Chmur” Piotra Bukartyka. Uczestnicy Festiwalu z gitarami, bębnami, dęciakami i wieloma innymi instrumentami oraz wokaliści trenują w każdy dzień Festiwalu by z soboty na niedzielę około godziny czwartej stanąć przed najpiękniejszą publicznością świata i wystąpić. Chcemy by i nasi muzykalni mieszkańcy, zarówno młodzież jak i dorośli włączyli się w to muzyczne święto. Będziemy ćwiczyć już kilka dni wcześniej i razem udamy się na warsztaty już w namiotach Akademii Sztuk przepięknych. Każdą chętną osobę, by zaśpiewać lub zagrać, zapraszamy do KCK lub prosimy o zgłoszenie się telefonicznie – numer podany jest na plakacie.

Rozkład jazdy:

– 26-30 lipca w godz. 10:00 – 12:00 – warsztaty wspólne w KCK i nauka piosenki – prowadzi Dawid Marciniak
31 lipca – 3 sierpnia (godziny będą podane na warsztatach) – warsztaty w namiocie ASP na Festiwalu Pol’And’Rock – prowadzi Piotr Bukartyk
4 sierpnia ok. godz. 03:00 – występ na Dużej Scenie Festiwalu