Wróć do listy artykułów   

Wernisaż Wystawy Malarstwa Darii Andrews

Redaktor lubuskieKULTURA.pl 0

Sporą frekwencją cieszył się ostatni w 2019 roku wernisaż wystawy malarstwa. Artystką, której prace pokazaliśmy, była pochodząca z Kostrzyna nad Odrą Daria Andrews.
Były łzy wzruszenia, radości, piękne podziękowania, mnóstwo kwiatów, tort, piękne uśmiechy i przede wszystkim przecudowne obrazy autorstwa Darii!
Zachwytom nie było końca. Daria Andrews, mimo że wyrusza za chwilę w podróż do nowego życia na drugim końcu świata, obiecała, że wróci do nas z nowym dorobkiem artystycznym.
Prace, które możemy przez najbliższy miesiąc podziwiać w naszej Galerii Dacco powstały na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy, tym bardziej jesteśmy w szoku ich piękna, dokładności, estetyki i symboliki, jak również kunsztu i techniki malarskiej. Obrazy w większości znalazły już swoich nabywców, lecz kilka jest jeszcze „wolnych”. Jednym ze szczęśliwych nabywców jest Filip Chajzer, który kupił od Darii największy z obrazów – „Sen o Warszawie”. Daria przekazała również jedną ze swoich prac na cel charytatywny, na licytację podczas koncertu dla Natalii Bogdan. Zapraszamy do odwiedzania nas w tygodniu. Muzycznie wieczór uświetnił gitarzysta Maciej Nowak z Gorzowa Wlkp.
Sponsorem wystaw artystycznych w Galerii Dacco jest Arctic Paper S.A.