Wróć do listy artykułów   

WSPOMNIENIE PRO ARTE 2018…

m.madry@rcak.pl 14 września 2018 0

Spotkania Grup Jasełkowych (SGJ) to działanie, które rokrocznie rozpoczynają każdą edycję Programu PRO ARTE.

Jak w każdym z naszych działań odbywają się prezentacje powiatowe realizowane przez Organizatorów Etapów Powiatowych. W tym roku w przeglądach Spotkań Grup Jasełkowych wzięło udział blisko 1000 osób. Laureatów prezentacji powiatowych zaprosiliśmy na Finał Wojewódzki do Lubuskiego Teatru im. L. Kruczkowskiego w Zielonej Górze.

Zapraszamy do obejrzenia specjalnego odcinka lubuskiekultura FLESZ PRO ARTE – SGJ

To ostatnie działanie PRO ARTE, które bardzo miło wspominamy. Dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie w realizację Spotkań Grup Jasełkowych oraz całego Programu PRO ARTE 2018.

Wspólnie z Realizatorami PRO ARTE pracujemy nad aktualizacjami, terminarzami, poprawą jakości Programu w roku 2019.  Najświeższe informacje znajdziecie w naszej zakładce PRO ARTE.

Program Promocji Twórczości Dzieci i Młodzieży PRO ARTE to program realizowany w województwie lubuskim. Operatorem programu jest Regionalne Centrum Animacji Kultury, realizatorami – organizatorzy etapów powiatowych: samorządy lokalne, domy, ośrodki i centra kultury.

Program PRO ARTE 2018 został objęty patronatem honorowym Marszałek Województwa Elżbiety Anny Polak, Lubuskiego Kuratora Oświaty Ewy Rawy oraz Instytutu Teatru i Sztuki Mediów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Opiekę medialną nad programem sprawowało TVP 3 Gorzów Wlkp., a patronat medialny objęło RADIO ESKA.