Wróć do listy artykułów   

Wybory Miss i Mistera- Sława

Redaktor lubuskieKULTURA.pl 0

Ciekawi co działo się na sławskiej plaży? Zobaczcie fotorelację!

W pogodną niedzielę, 9 lipca 2017, przy słonecznej plaży Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku odbyły się Wybory Miss i Mistera Sławskiej Plaży 2017. Organizatorem wyborów był Burmistrz Sławy, pod którego patronatem odbyła się impreza, Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku, Gazeta Lubuska oraz Arkadiusz Maciuszek, Prezydent dolnośląskiego festiwalu Piękna.

Panowie w tym roku rywalizowali o miano Mistera po raz pierwszy. Dopisała zarówno pogoda, zebrana publiczność, jak i kandydatki i kandydaci. O tytuł Miss Sławskiej Plaży 2017 ubiegało się 19 pięknych dziewcząt, a do tytułu Mistera pretendowało 5 przystojnych panów. Kandydatki i kandydaci do tytułów oceniani byli przez jury, które obradowało w składzie: Arkadiusz Maciuszek prezydent DFP (Dolnośląski Festiwal Piękna)- przewodniczący jury, Krzysztof Gruszewski  – z-ca Burmistrza  Sławy, Monika Pełka – z-ca Dyrektora SCKiW, Mirosława Nowinka – Dyrektor Policealnej Szkoły Kosmetycznej w Grodzisku Wlkp., Ambasadorka Miss po 50-tce, Kobieta Przedsiębiorcza 2014, Mistrzyni Urody 2015, Jurorka programu TV „Celebrity Miss”, fundatorka nagród dla Miss Sławskiej Plaży, Tomasz Naborczyk – przedsiębiorca, konferansjer, iluzjonista, miłośnik kobiecego piękna, Marta Szóstka – właścicielka „Szóstka Design”, Laura Wycichowska – Miss Sławskiej Plaży 2016, Agnieszka Boks – współwłaścicielka Centrum Sportu X-Fit w Sławie, Dominika Suplicka – współwłaścicielka Centrum Sportu X-Fit w Sławie, Tomasz Suplicki – współwłaściciel Centrum Sportu X-Fit w Sławie, Jacek Rogaczewski – menager w centrum Sportu X-Fit w Sławie.

Kandydatki rywalizowały o następujące tytuły: Miss Sławskiej Plaży, I Wicemiss Sławskiej Plaży, II Wicemiss Sławskiej Plaży, Miss Sławskiej Plaży czytelników Gazety Lubuskiej, Miss Azulena, Miss Bikini, Miss Publiczności oraz o nagrodę od zespołu Centrum X-Fit w Sławie.  Panowie konkurowali o tytuł Mister Sławskiej Plaży, I Wicemister Sławskiej Plaży, II Wicemister Sławskiej Plaży, Mister Sławskiej Plaży czytelników Gazety Lubuskiej, oraz o nagrodę od zespołu Centrum X-Fit w Sławie.

Rozpoczęto od pokazu mody „Szóstka -Design”. Właścicielką marki jest Marta Szóstka – sama projektuje wszystkie modele. W jej kolekcji można znaleźć suknie i sukienki wieczorowe. Całą kolekcję można obejrzeć na stronie internetowej www.6-design.pl. Następnie odbyła się pokaz kolekcji sklepu „KAAN JEANS”, który znajduje się w Sławie, przy ul. Odrodzonego Wojska Polskiego 10 A. Dziewczęta wystąpiły także w strojach kąpielowych firmy AZULENA.

Po pokazach przystąpiono do prezentacji kandydatek i kandydatów do tytułów Miss i Mistera. Panowie i Panie zaprezentowali się w trzech odsłonach, w strojach wieczorowych, w strojach sportowych i w strojach kąpielowych.

Podczas, gdy jury udało się na obrady, przy scenie odbyły się pokazy Crossfitu przygotowane przez Centrum X-Fit w Sławie oraz pokazy i warsztaty trików piłkarskich, wykonane przez Adriana Duszaka, zwycięzcę Międzynarodowego Turnieju Freeste Football Niemiec.

Po kilkunastominutowym oczekiwaniu, ogłoszono oficjalne wyniki konkursu.

MISS SŁAWSKIEJ PLAŻY została Małgorzata Masłowska ze Starachowic.

I WICEMISS SŁAWSKIEJ PLAŻY zostałaMonika Brzyśkiewicz z Żar.

II WICEMISS SŁAWSKIEJ PLAŻY została Anna Matyasek z Legnicy

TYTUŁ MISS PUBLICZNOŚCI zdobyła  Patrycja Radna z Moch

MISS SŁAWSKIEJ PLAŻY CZYTELNIKÓW GAZETY LUBUSKIEJ została Anna Matyasek z Legnicy

MISS AZULENA została Małgorzata Masłowska ze Starachowic

TYTUŁ MISS BIKINI otrzymała Patrycja Golińska ze Świdnicy.

 

PIERWSZY TYTUŁ MISTERA SŁAWSKIEJ PLAŻY otrzymał Aleksander Czech z Wrocławia.

I WICEMISTER SŁAWSKIEJ PLAŻY to Kacper Szydłowski z Inowrocławia

II WICEMISTER SŁAWSKIEJ PLAŻY to Szymon Mazur z Jawora

MISTEREM SŁAWSKIEJ PLAŻY CZYTELNIKÓW GAZETY LUBUSKIEJ również został Szymon Mazur.

NAGRODA OD ZESPOŁU CENTRUM X-FIT W SŁAWIE DLA PAŃ trafiła w ręce  Weroniki Kaźmierskiej ze Sławy.

NAGRODĘ OD ZESPOŁU CENTRUM X-FIT W SŁAWIE DLA PANÓW otrzymał Aleksander Czech z Wrocławia. 

 

Ogromne podziękowania dla fundatorów nagród, którymi byli:

1.                   Burmistrz Sławy

2.                   Właściciele Hotelu BELWEDER w Karpaczu

3.                   Właściciele Pensjonatu SŁONECZKO w Sławie

4.                   Dyrektor Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku

5.                   Arkadiusz Maciuszek – Prezydent Dolnośląskiego Festiwalu Piękna

6.                   Właściciele Centrum Sportu X-Fit w Sławie

7.                   Pani Katarzyna Szuster-Bara właścicielka Sklepu „KAAN Jeans” mieszczącego się przy  ul.   Odrodzonego Wojska Polskiego 10 A w Sławie, reprezentantka firmy AVON

8.                   Firma AZULENA

9.                   Pani Mirosława Nowinka – Dyrektor Policealnej Szkoły Kosmetycznej w Grodzisku Wlkp.

10.                Pani Marta Szóstka – właścicielka „Szóstka Design”

11.                WakePark Sława – Cezary Masłowski, właściciel Baru Coco-Bongo w Sławie

12.                „Hetron” Wypożyczalnia elektrycznych rowerów i deskorolek w Sławie

13.                „J&L” Firma Handlowo-Usługowa Leszek Kijowski w Sławie

14.                Gazeta Lubuska

15.                Firma „Szanowany Dom”

Dziękujemy sponsorom:Sławskiemu Zakładowi Przetwórstwa Mięsa i Drobiu  „Balcerzak   i spółka”, oraz  Zakładowi Wodociągów i Kanalizacji w Sławie Sp. z o.o.

PATRONAT MEDIALNY nad wyborami objęły: Gazeta Lubuska,  zw.pl, Radio Zachód, Radio Elka, przenet.pl, Głos Głogowa, TVP 3 Gorzów Wlkp., Radio Plus, Tygodnik Krąg, Panorama Leszczyńska, Gazeta Słowo Ziemi Wschowskiej.