Wróć do listy wydarzeń  

63. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski – eliminacje powiatowe

Redaktor lubuskieKULTURA.pl 0
Klub Kultury MCK "Jedynka" - Gorzów Wlkp., ul. Chrobrego 9 / pokaż na mapie wydarzenie archiwalne Odwiedź stronę

Miejskie Centrum Kultury zaprasza do udziału w 63. Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim „Dla uczczenia stulecia odzyskania niepodległości”. Eliminacje powiatowe dla wykonawców z miasta Gorzowa Wlkp. odbędą się 15 marca 2018 r. (czwartek) o godzinie 17.00 w Klubie Kultury MCK Jedynka, ul. Chrobrego 9.

Konkurs jest imprezą otwartą – mogą w nim uczestniczyć uczniowie szkół ponadgimnazjalnych i dorośli. Warunkiem udziału jest przygotowanie repertuaru, który nie był prezentowany w poprzednich OKR.

Konkurs prowadzony będzie w formie czterech odrębnych turniejów: recytatorskiego, poezji śpiewanej, teatrów jednego aktora oraz „wywiedzione ze słowa”.

Organizatorem Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego jest Towarzystwo Kultury Teatralnej w Warszawie, we współpracy z domami i ośrodkami kultury. Przegląd wojewódzki odbędzie się 13-14 kwietnia 2018 r. w Żarach.

Czytelnie wypełnioną kartę zgłoszenia należy dostarczyć lub przesłać do 12 marca 2018 r. pod adresem: Miejskie Centrum Kultury, ul. Drzymały 26, 66-400 Gorzów Wlkp., e-mail: konradstala6@wp.pl.

63. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski odbywa się pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej i przy wsparciu finansowym Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

15 marca 2018, godz. 17:00, Klub Kultury MCK „Jedynka”, ul. Chrobrego 9.

Pliki do pobrania:
Regulamin 63. OKR
Okładka Regulaminu 63. OKR
Karta zgłoszenia poezja śpiewana
Karta zgłoszenia teatr jednego aktora
Karta zgłoszenia recytacja

Tagi

Brak tagów

Komentarze