Wróć do listy wydarzeń  

65. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski – zgłoszenia

Redaktor lubuskieKULTURA.pl 0
Hydro(za)gadka, Zielonogórski Ośrodek Kultury - Zielona Góra, ul. Festiwalowa 3 / pokaż na mapie wydarzenie archiwalne Odwiedź stronę

UWAGA:
Zgodnie z komunikatem Prezydenta Miasta Zielona Góra o zamknięciu wybranych miejskich instytucji w terminie od 12.03.2020 r. do 25.03.2020, impreza zostaje odwołana/przeniesiona. Nowy termin podamy wkrótce.

 

Zielonogórski Ośrodek Kultury zaprasza miłośników sztuki słowa: recytacji, teatru, poezji śpiewanej do udziału w 65.Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim. To jeden z najstarszych, najbardziej prestiżowych turniejów artystycznych w Polsce, który od ponad 60 lat wyłania i prezentuje utalentowane osobowości artystyczne. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski jest otwartym konkursem, adresowanym do młodzieży ponadgimnazjalnej, studentów oraz osób dorosłych.

Eliminacje miejskie odbędą się 25 marca o godzinie 17.00 w sali Hydro(za)gadka
w Zielonogórskim Ośrodku Kultury.

Zgłoszenia należy dostarczyć lub przesłać do 13 marca 2020 r. na adres: Zielonogórski Ośrodek Kultury ul. Festiwalowa 3.

Pytania i wątpliwości związane z konkursem prosimy kierować do ZOK (Małgorzata Paszkier – Wojcieszonek i Dominika Krupa – tel. 68 4511000).

 

 

Tagi

Brak tagów

Komentarze