Wróć do listy wydarzeń  

Bal u Posejdona
Piosenki ANNY GERMAN

Redaktor lubuskieKULTURA.pl 0
Hydro(za)gadka, Zielonogórski Ośrodek Kultury - Zielona Góra, ul. Festiwalowa 3 / pokaż na mapie wydarzenie archiwalne Odwiedź stronę

W walentynkowym nastroju serdecznie zapraszamy na koncert piosenek Anny German.

Recital Adrianny Noszczyk „Bal u Posejdona” to prezentacja najpiękniejszych piosenek z repertuaru Anny German w nowych aranżacjach utworów takich jak: „Księżyc i róża”, „Bal u Posejdona”, „Tańczące Eurydyki” i inne. Koncert składa się również z autorskich utworów skomponowanych specjalnie dla Adrianny, różnorodnych stylistycznie.
„Często mówi się, że klasyka nie wymaga udoskonalenia, a coś co raz zostało przyjęte, uzyskując tym samym przychylność publiczności, powinno pozostać nienaruszone. Ci, którzy nie boją się sięgać po nowe, odświeżając wykony legendarnych artystów stają się pionierami nowego, współczesnego brzmienia.” (A. Polewko o Recitalu).
Adrianna Noszczyk – aktorka, wokalistka. Absolwentka Studium Aktorskiego przy Teatrze Śląskim w Katowicach. Studentka Teatrologii na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Jest laureatką Międzynarodowego Konkursu Piosenki im. Anny German Warszawa – Moskwa 2014.
Artystce towarzyszy zespół w składzie:
Wojciech Sanocki (fortepian), Stanisław Sroka (gitara), Piotr Górka (kontrabas), Arek Skolik (perkusja), Tomasz Sowa (trąbka).

 

 

„Bal u Posejdona”
wykonanie:
Adrianna Noszczyk (śpiew)
Wojciech Sanocki (fortepian)
Stanisław Sroka (gitara)
Piotr Górka (kontrabas)
Arek Skolik (perkusja)
Tomasz Sowa (trąbka)

16 lutego, godz. 18.00
Hydro(za)gadka, Zielonogórski Ośrodek Kultury
Bilety w cenie: 25 zł do nabycia w systemie sprzedaży abilet.pl i na godzinę przed koncertem (tylko w przypadku jeżeli wcześniej nie zostaną wyprzedane).

Tagi

Brak tagów

Komentarze