Wróć do listy wydarzeń  

BIBOBIT
koncert

Redaktor lubuskieKULTURA.pl 0
Hydro(za)gadka, Zielonogórski Ośrodek Kultury - Zielona Góra, ul. Festiwalowa 3 / pokaż na mapie wydarzenie archiwalne Odwiedź stronę

Po wydaniu swojego debiutanckiego albumu – od marca 2018 zagrali około 40 koncertów w tym w październiku na zaproszenie TVP Kultura zarejestrowano ich pierwszy studyjny live act na Scenie Alternatywnej. Tylko w ubiegłym roku ich występy poprzedzały wykony m. in. takich artystów jak Cory Henry czy Keyon Harrold. Wiosną zagrali na festiwalu Jazz Nad Odrą, latem na zaproszenie Jazz Forum wystąpili na Pol`and`Rock Festival.

Wyjątkowe połączenie żywiołowego jazzu z hip-hopem i elektroniką, to siła zarówno ich koncertów jak i albumu „Podróżnik”. Po udanym zeszłorocznym debiucie, w sierpniu 2018 r podczas nagrań do leśnej sesji live, zabrali się i skomponowali nowy materiał. Wszystko odbyło się w małym letniskowym domku pod koniec wakacji, a efekty tej pracy, częściowo będziecie mogli usłyszeć już na zbliżających się koncertach!

 

 

„Jesteśmy w pełnej wolności z naszymi wyborami i przebiegiem muzycznej drogi. Kochamy żywe brzmienia, a nowoczesność bardzo nas inspiruje.”

Tak o swojej twórczości mówią autorzy projektu Bibobit: Daniel Moszczyński i Bartek Pietsch – duet producencki, który inspiruje i jednoczy jazz, funk, oraz muzyka hip-hop w różnym stężeniu. To zespół, który świadomie przekracza granice gatunkowe, co podkreśla tytuł ich pierwszego albumu „Podróżnik” wydanego na początku 2018 r. Koncertowy dorobek tej grupy dowodzi, że to zespół, który powstał po to aby grać na żywo.

Daniel Moszczyński – wokal, samplery, vocoder, adaptery, talk box
Bartek Pietsch – gitara basowa, wokal
Waldemar Franczyk – perkusja
Zdzisław Babiarski – piano
Patrycjusz Gruszecki – trąbka, flugelhorn
Jan Adamczewski – saksofon

 

 

BIBOBIT
5 kwietnia 2019, godz. 20:00
Hydro(za)gadka
Bilet w cenie 30 zł na abilet.pl oraz na godzinę przed koncertem (tylko w przypadku, jeżeli wcześniej nie zostaną wyprzedane)

Tagi

Brak tagów

Komentarze