Wróć do listy wydarzeń  

Brel raz jeszcze… – 2008-06-14

Redaktor lubuskieKULTURA.pl 0

ImageSTREFA DOBREJ MUZYKI

,,Brel raz jeszcze…” – śpiewa Janusz Zbiegieł – ECS ,,Kręgielnia” – 14 czerwca (sobota) – godz. 17.00

Image

Kostrzyńskie Centrum Kultury - Kostrzyń na Odrą, ul. Sikorskiego 34 / pokaż na mapie wydarzenie archiwalne Odwiedź stronę

STREFA DOBREJ MUZYKI

,,Brel raz jeszcze…” – śpiewa Janusz Zbiegieł – ECS ,,Kręgielnia” – 14 czerwca (sobota) – godz. 17.00

 

W sobotę 14 czerwca godzina 17.00 w Europejskim Centrum Spotkań Seniorów i Osób Niepełnosprawnych (Kręgielnia) odbył się kolejny koncert z cyklu STREFA DOBREJ MUZYKI sponsorowanego przez Kostrzyńsko – Słubicką Specjalną Strefę Ekonomiczną S.A.

,,Brel ra jeszcze…” czyli, piosenki niezapomnianego francuskiego barda Jacquesa Brela zaśpiewał Janusz Zbiegieł współpracujący na co dzień z „Theatre Les Artistes” w Paryżu i „Teatrem Piosenki Francuskiej” w Krakowie.

Koncert „Brel raz jeszcze” w reżyserii Krystyny Jandy jest wielkim wydarzeniem artystycznym. Otrzymał m.in. nagrodę główną „Festiwalu Aktorskiego” w teatrze „Rampa” w Warszawie oraz „Grand Prix Du Festival Internationale De La Chanson Francaise”de Colombe-Francja.

Koncert w Kostrzynie potwierdził klasę artysty. Niezapomniany klimat, piekne pieśni. Szkoda, że świat opisywany przez Brela, nastrój, wrażliwość, poetyka, to już odległa przeszłość. Na szczęście są jeszcze artyści i publiczność, którzy potrafią do tej przeszłości wracać…


Tagi

Brak tagów

Komentarze