Wróć do listy wydarzeń  

Czesław zaŚpiewał – 2008-11-16

Redaktor lubuskieKULTURA.pl 0
Kostrzyńskie Centrum Kultury - Kostrzyń na Odrą, ul. Sikorskiego 34 / pokaż na mapie wydarzenie archiwalne Odwiedź stronę

Strefa Dobrej Muzyki – CZESŁAW ŚPIEWA – niedziela 16 listopada godz. 20.00 – Kostrzyńskie Centrum Kultury.

 

 

 

 Image

Czesław Mozil znany jest części kostrzyńskiej publiczności z koncertów grupy Tesco Value, które miały miejsce w naszym mieście jeszcze w ubiegłym wieku… Już wówczas dał się poznać jako nieprzeciętny muzyk, wokalista i lider zespołu. Muzyka, którą proponuje obecnie jako Czesław Śpiewa, nie odbiega klimatem od zaczarownych dźwięków Tesco Value, a dodatkowym atutem jest to, że obecnie śpiewa w większości polskie teksty. Nie zmieniło się także podejście Czesława do występów estradowych. Tak jak dawniej każdy koncert to zabawa dźwiękami, słowami, z dużą rolą improwizacji. Niesamowity człowiek, choć ciągle młody, już gwiazda pierwszej wielkości.

Koncert w Kostrzynie (przy nadkomplecie publiczności) potwierdził, że Czesław to artysta nieprzeciętny, niesamowity… Właściwie nie ma odpowiednika na polskiej scenie alternatywnej. Koncert, to niemal spektakl, w którym poza muzyką i ciekawymi, poetyckimi  tekstam, nie brakuje humoru, klimatu niemal kabaretowego. Już możemy zapewnić wszystkich fanów, że Czesław zaŚpiewa w Kostrzynie także w przyszłym roku. 

 

 

Tagi

Brak tagów

Komentarze