Wróć do listy wydarzeń  

Filmowa Góra zakończona

Redaktor lubuskieKULTURA.pl 0
Kostrzyńskie Centrum Kultury - Kostrzyń na Odrą, ul. Sikorskiego 34 / pokaż na mapie wydarzenie archiwalne Odwiedź stronę

Image

Przez niemal dwa miesiące w pracowni ,,meszuge” prezentowaliśmy filmy w ramach IV Festiwalu Kina Niezależnego – Filmowa Góra 2008.

Prezentacje filmów cieszyły się dużym zainteresowaniem kostrzyńkich kinomanów, szczególnie projekcje filmów konkursowych biorących udział w konkursie i nagrodę główną festiwalu. W Kostrzynie najbardziej podobał się film Katarzyny Rosłaniec ,,Galerianki”.

Dla wielu młodych kinomanów festiwal był okazją do poznania twórczosci jednago z najważniejszych polskich reżyserów – Krzysztofa Zanussiego, którego filmy prezentowane były pod hasłem ,,7 diamentów kina”

Zainteresowanie i pozytywne opinie o festiwalu pozwalają nam zapewnić kostrzyńskich kinomanów, że z filmami niezależnymi spotkamy się także za rok, podczas kolejnej edycji Filmowej Góry. W międzyczasie zapraszać będziemy do ,,meszuge” na wieczory filmowe z ambitnym kinem. Pierwszy wieczór już w październiku.

Tagi

Brak tagów

Komentarze