Wróć do listy wydarzeń  

II Festiwal „Kultura nad Odrą”

Redaktor lubuskieKULTURA.pl 0
Sulechowski Dom Kultury - Sulechów, Aleja Wielkopolska 3 / pokaż na mapie wydarzenie archiwalne Odwiedź stronę

Zapraszamy do drugiej już odsłony Festiwalu „Kultura nad Odrą”, który odbędzie się 22 lipca. Podobnie jak w zeszłym roku nie zabraknie wspaniałych muzycznych doznań. Gwiazdami tegorocznej edycji będzie zespół 5 rano oraz Jack Moore z zespołem Gorczyca i Przyjaciele oraz Arkiem Kłusowskim.

Jack Moore to niezwykle utalentowany 24 letni gitarzysta, kompozytor. Na gitarze zaczął grać w wieku lat 15 pod wpływem swego legendarnego ojca, Garrego z którym przez wiele lat występował gościnnie na wielu koncertach i festiwalach na całym świecie. Na jednym z koncertów poznał Otisa Taylora z którym odbył trasę koncertową po Wielkiej Brytanii. W lipcu 2011 wystąpił na Sunflower Jam w Royal Albert Hall uświetniając koncert Joe Bonamassy i Deep Purple!!! Został również zaproszony przez zespół Thinn Lizzy (z krótym karierę zaczynał jego ojciec) do wspólnych występów Jack występuje na stałe z zespołem Cassie Taylor oraz realizuje własne projekty muzyczne.

Zespół 5 rano na scenie gra już od 12 lat, duże doświadczenie, serce i  chęć do gry gwarantują, że wieczór z nimi będzie niezapomnianą przygodą. Zespół niejednokrotnie supportował gwiazdy polskiej sceny muzycznej: Dżem, TSA, IRA, Oddział Zamknięty, Bracia czy Cree a to tylko nieliczni jej przedstawiciele… 5 RANO to energetyczne gitarowe granie inspirowane rockiem lat 60-tych i 70-tych. Koncerty są pełne energii i spontaniczności, a fantastyczny kontakt z publicznością, charyzma wokalisty i szczerość dźwięków płynących ze sceny powodują, że koncert pozostaje na długo w pamięci.

Wspaniałe koncerty i klimat nadodrzańskiej przyrody gwarantują niesamowite przeżycia!!

Zapraszamy do Cigacic!!

 

Tagi

Brak tagów

Komentarze